ofis taşıma
Ordu Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Şehir Ordu
Yetkili
Telefon

0 541 663 52 52

0 541 663 52 52

Adres Şarkiye Mah. Fatma Hatun Sok. No:42 Altınordu/ORDU
Email info@orduasansorlunakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız Ordu merkezli olup tüm Türkiye’ye nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Ordu Nakliyat sektörü oldukça zor bir sektör olduğu için, rekabet ortamından sıyrılmak için kaliteli hizmetler vermek gerekmektedir.  Dolayısıyla firmamız bu konu hakkında hemen harekete geçerek hizmetlerinde en yeni ve yararlı yöntemleri kullanmaya başlamıştır. Yıllardan beri vermiş olduğu hizmetlerden edindiği tecrübelerle, yenilikçi hizmet anlayışıyla rekabet ortamından ün salarak soyutlanmayı başarmıştır. Ordu Evden Eve Nakliyat alanında tek tercih haline gelen firmamız sizlere 7/24 iletişim fırsatı sunmaktadır.

Ordu Sigortalı Nakliyat’ın Önemi

Üstün hizmet anlayışıyla yararınıza olan tüm hizmetleri sizlere vermekteyiz. Bunlardan birisi ise Sigortalı Nakliyat hizmeti. Sigortalı Nakliyat hizmetlerimizle eşyalarınız nakliyat süreci boyunca sigortalanır, olası bir aksilik halinde tüm sorumluluğu firmamız üstlenmektedir. Firmamızın aksilikleri üstlenmesiyle nakliyatlarınızdan memnun ayrılıyorsunuz. Alanında uzman kadromuz böyle aksiliklere hiç bir zaman taviz vermeden hizmetlerini versede,  ne olursa olsun  eşyalarınızın sigortalanması sizlere artı bir güven sağlayıp sizleri memnun edecektir.

Ordu Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Nakliyat hizmetlerinde yenilikçi olmak, nakliyatların daha hızlı ve kaliteli halde gerçekleşmesinde büyük bir rol oynamaktadır. Firmamız bu yenilikçiliği vizyonu olarak kabul etmiş olup, sizlere en iyi şekilde nakliyat hizmeti vermektedir. Nakliyat aşamasında üst katlara taşınmak yıllar öncesinde çok büyük bir sorundu. Firmamız teknolojiyi kullanıp nakliyatların hem hızlı hemde daha güvenli bir hale gelmesini sağladı.  Mobil Asansör sistemleri sayesinde yüksek katlardaki evlerinize taşınmak artık firmamız ile daha kolay hale gelmiştir. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak için hiç durmadan bize ulaşın! Ordu evden eve nakliyat hizmeti almadan önce mutlaka firmamızla iletişime geçmelisiniz…

4 Adet Yorum Var, Ordu Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ordu Asansörlü Evden Eve Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar , Ordu Asansörlü Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Daha önce de bu firmayı tercih etmiştim ve memnun kaldım, şimdide aynı şekilde memnun kaldım. Tavsiye ederim. Yeniden taşınacak olursam tek tercihim sizsiniz. Başarılarının devamını dilerim.


Ordu Asansörlü Evden Eve Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar, Ordu Asansör Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. gerçekten çok memnun kaldım. İşini severek yapıyorlar. Ellerinize emeğinize sağlık. Kesinlikle tavsiye edilir. ben çok memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim. iyi çalışmalar dilerim.


Ordu Asansörlü Evden Eve Nakliyat   07-08-2019

gün geçtikçe artan teknoloji ve git gide kötüye giden bu devirde bu kadar kötü insanların arasında böylesine iyi niyetli ve güzel kalpli insanlar ile birlikte iş yapmak çok zevkli idi. yaptıkları işin eri olan bu personel topluluğu bu kadar kısa süre içerisinde bu kadar işi bir çırpıda halletmeleri bizleri şaşkına uğratıyor.


Ordu Asansörlü Evden Eve Nakliyat   25-10-2019

Ordu Asansörlü Evden Eve Nakliyat yıllar içinde binlerce insanla tanışıp, müşterilerle ilgilenmesini bilen bir firma. Bu firmayı arkadaşım ısrarı üzerine iletişime geçtim. Israr etmeseydi bu firmayla tanışma şansını yakalar mıydım bilemiyorum. Eşyalarım elime ulaştığı zaman içim rahatlayarak bu sektörden ayrıldım.


ankara nakliyat