ofis taşıma
Ordu Lojistik Evden Eve Nakliyat
Şehir Ordu
Yetkili Yusuf Bey
Telefon

0 541 663 52 52

0 541 663 52 52

Adres Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Pazar Sokak, No:16 Kat: 2 Fatsa/Ordu
Email yusufozdenbasi@gmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmet alanı Evden Eve Nakliyat olmaya devam ediyor. Firmamız kuruluşundan beri kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olduğu için verdiği hizmetleri üst kalitede tutarak Ordu Nakliyat sektöründe kendini tanıtmayı başarmıştır. Nakliyatlarınızda Kurumsal hizmet anlayışınının sizlere yararları; nakliyatlarınızda çıkacak her hangi bir sıkıntıda firmamız bunu kabullenip sizleri memnun eder. Personelleri nakliyat işlerinizde en üstün kalitede hizmetler verir.  Nakliyat hizmetlerinde başka bir firma aramanızı üstün hizmetleriyle sonlandırır.

Ofis & Büro Nakliyatları İçin En Doğru Adres!

İnsanlar hali hazırda bulunduğu ofis ve bürolarını bazı zamanlarda ya daha büyük bir yere ya da daha küçük bir yere taşımaktadır. Evden Eve Nakliyat alanından sonra yoğun talepler alan Ofis & Büro Nakliyatları her firmanın uzmanlıkla altından kalkabileceği bir hizmet değildir. Ofis & Büro Nakliyatlarında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar kısaca şöyledir:

  • Ofis ve Büronuzu taşıması için güvendiğiniz firmanın tecrübeli olması
  • Ofis ve Bürolarınızı taşıyacak olan personellerin nakliyatla ilgili gerekli eğitimleri alması
  • Evrak ve özel eşyalarınızın dikkatlice ambalajlanıp araca yüklenmesi
  • Nakliyat süreci boyunca firma yönetiminin nakliyat işlemini denetlemesi
  • Personellerin sizlerin fikir ve görüşlerini dikkate alması

Bunlar dikkatlice gerçekleştirildikten sonra sağlık bir nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bunların önemini çok biliyor ve uyguluyor. Bu sayede alanında ün salmaya devam ediyor.

Nakliyatlarda Eşya Paketleme & Ambalajlama

Firmamız nakliyatlardaki eşyalarınızın Paketleme & Ambalajlama işleminin ne kadar önemli olduğunu gayet iyi şekilde kavramıştır. Bu sebeple bünyemizde barındırmış olduğumuz personellerimize güncel olarak bu konuda eğitimler verip, en ufak bir hataya bile yer vermemek için çabalamaktayız. Personellerin nakliyatlarınızda gerekli inceliği ve güvenliği sağlaması sizlerin memnuniyetini arttırmakla beraber, bizler içinde sizin değerli  olumlu veya olumsuz yorumlarınız çok önemlidir.

3 Adet Yorum Var, Ordu Lojistik Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ordu Lojistik Evden Eve Nakliyat   24-04-2019

Ordu Lojistik evden eve Nakliyat firmanızı uzun uğraşlar sonucunda buldum. Verilen hizmetten dolayı çok memnun kaldım çok teşekkür ederim. Gerçekten çok hızlı temiz iş yaptılar. Kırılan dökülen hiç eşyamız olmadı ve her konuda yardımcı oldular. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İyi Çalışmalar dilerim.


Ordu Lojistik Evden Eve Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar , Ordu lojistik evden eve nakliyat firmanız ile taşındım. Sabah tam saatinde geldiler, sorunsuz şekilde ambalaj ve yükleme yaptılar, yeni daireye hiçbir zarar görmeden ve sorunsuzca montaj yaptılar ve başarılı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Memnun kaldım. Kendilerine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Ordu Lojistik Evden Eve Nakliyat   07-08-2019

iyi günler bu firmayı çok yakın zamanda tercih ettim ve oldukça da memnun kaldım . aşırı derece de profesyonel personellerinin yanı sıra sadece müşterilerinin memnuniyeti içinde uğraşmaları ve çaba vermeleri ayrı bir şey ben bu şirket den çok memnun kaldım ve sizlere de tavsiye ederim


ankara nakliyat