ofis taşıma
Ordu Mindiloğlu Nakliyat
Şehir Ordu
Yetkili Mehmet Bey
Telefon

0535 567 1230

0 535 374 96 37

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ev ya da ofis taşıma işi oldukça stresli bir şekilde yapılmaktadır. Birde yoğun bir iş temposunda çalışıyorsanız yaşayacağınız stres çok daha fazla artacaktır. Sizi bu stresli durumdan kurtaracak olan nakliye firmamız oldukça uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir. Bizimle çalışmak için tek yapmanız gereken mevcut telefon numaralarından bize ulaşmak olacaktır. Size ulaşım sağladıktan sonra firmamız sizin için gerekli hazırlıkları yapmaya başlayacaktır.

Eşyaların taşınma şekilleri birbirinden farklı olmaktadır. Eşyalar taşınırken boyut ve kırılabilir olma durumlarına kesinlikle dikkat edilmesi gerekmektedir. İşinde oldukça tecrübeli olan ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın kırılma ya da çizilme gibi durumlar yaşamaması için gereken her ne varsa eksiksiz bir şekilde yapacaktır. Kullanmakta olduğumuz nakliye araçları eşyalarınızı alacak büyüklükte geniş araçlardır. Eşyalarınız araçlarımızda çok fazla üst üste koymadan rahat bir şekilde taşınacaktır. Sorunsuz bir şekilde taşınma işlerinin yapılması için tek yapmanız gereken mevcut numaralardan bize ulaşmak. Ordu Evden eve nakliyat konusunda oldukça başarılı bir şekilde çalışan firmamız her ne gerekiyorsa eksiksiz bir şekilde yapacaktır. Firma olarak uzman personellerimiz ile birlikte sizlerin Ordu şehir içi nakliyat ve Ordu şehirler arası nakliyat alanlarında alacağınız hizmetleri üstün kalite de bir seviyeye getiriyoruz.

1 Adet Yorum Var, Ordu Mindiloğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ordu Mindiloğlu Nakliyat   05-11-2019

Eşyalara önem veren, zarar gelmesine izin vermeyen bir nakliyat firması. Mindiloğlu Nakliyat ekibine buradan çok teşekkür ederim. Eşyalarım da bir sıkıntı çıkmadı. Asansör sistemi ile de kolay ve hızlıca taşıdık. Memnun kaldığım bir nakliyat firması. Herkese kolaylıklar dilerim.