ofis taşıma
Osmaniye İnan Nakliyat
Şehir Osmaniye
Yetkili İnanç Bey
Telefon

05436135339

05436135339

Adres Raufbey Mahallesi 8023 sokak Mehmet Akif Ersoy Sitesi D Blok Zemin Kat No:1 Osmaniye / Merkez
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Uzun yıllardır evden eve nakliyat / taşımacılık sektöründe hizmet veren şirketimiz; Osmaniye merkezli olarak siz değerli müşterilerimizin evden eve taşımacılık ihtiyaçlarına çözüm sunmak üzere faaliyetlerine devam etmektedir.

Büyük ve küçük hacimli araçlar ile her plana uygun çözümler üretmektedir. Firmamız taşımacılık sektöründe liderliğe yükselmek için “müşteri memnuniyeti” ilkesini benimsemiş ve bu ilkeden taviz vermeyerek bugünkü saygınlığını edinmiştir.

Osmaniye ve çevresinde Evden Eve Nakliyat denilince akla ilk gelen isim olmayı hedefleyen İnan Evden Eve Taşımacılık evinizi, ofisinizi, eşyalarınızı büyük bir titizlik ve özenle taşımaktadır. Baştan sona kadar yapılacak tüm işlemler bir strateji çerçevesinde hesaplanarak yapılır.

Osmaniye Şehir İçi Nakliyat 

Evinizi ya da ofisinizi Taşınmanız gerektiğinde bu profesyonel kişiler tarafından yaptığında sorunsuz ve hızla sonuçlanacak bir süreç olacaktır. Bu amaçla profesyonel ekibimiz ile Osmaniye şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın olduğu adresi ziyaret etmekte eşyaları gördükten ve sizlerle görüştükten sonra fiyat belirlemekteyiz. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak için paketleme ve ambalajlama desteğini uzman ekibimiz ile yapmaktayız.

Şehir içinde ve şehirler arasında taşınması gereken eşyalarınız var ve bunu uygun maliyetler ile yapmak istiyorsanız Osmaniye parça eşya taşımacılığı hizmetimiz bunun için en uygun çözüm olacaktır. Aynı yönde gidecek eşyaların tek araca yüklenerek nakliyesi yapılarak maliyet düşürülmektedir. Geniş araçlarımızda eşyalar sıkışmadan taşınmaktadır.

3 Adet Yorum Var, Osmaniye İnan Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Osmaniye İnan Nakliyat   24-04-2019

Osmaniye İnan Nakliyat firmanız ile taşındım ve Çok memnun kaldık. Zamanından önce gelmeleri, hızlı ve dikkatli taşımaları ve bize olan tutumları gayet iyiydi. Herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. Teşekkürler İnan Nakliyat.


Osmaniye İnan Nakliyat   24-04-2019

Firmanız Osmaniye İnan Nakliyat olarak ilgilenen ekip arkadaşlara teşekkür ederim. Gerçekten çok memnun kaldık tekrar taşınırsak kesinlikle tercih edeceğiz. Özenle eşyaları sarıp taşıdılar hiçbir sıkıntı yaşamadık. En önemlisi çok hızlı bir şekilde sorunsuz yeni evimize geçtik. Çalışanlara çok teşekkür ediyoruz emeklerine sağlık.


Osmaniye İnan Nakliyat   07-08-2019

iyi günler . ben bu firmayı iyi ki tercih etmişim yaptıkları işçilikten ve gösterdikleri samimiyet ve güven duygusuyla beraber her zaman müşterilerinin yüzlerine gülümsüyorlar ve her zaman da sadece müşteri memnuniyetini düşünüyorlar bu şirket sadece bizler için uğraşıyor.


ankara nakliyat