ofis taşıma
Burdur Cengiz Nakliyat
Şehir Burdur
Yetkili Cengiz Bey
Telefon

0542 454 11 12

0 535 374 96 37

Adres İsmet İnönü Blv. 24-32 Yeni Mahallesi Merkez/Burdur
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Burdur Cengiz Evden Eve Nakliyat, 1995 yılından bu tarafa kesintisiz olarak nakliyat sektöründe faaliyetini sürdüren firmamız, günümüze kadar istikrarlı bir şekilde hizmet vermeye devam etmiştir.

Merkezi Burdur’da olan firmamız, müşterilerini geri çevirmemek adına, her türlü taşımacılık iş ve işlemlerinizde destek olmaktadır. Örneğin, Uluslararası taşımacılık işi yapmıyor olsak da size yardımcı olabilecek, işinizi görebilecek en uygun ve sağlam firmayı sizlere yönlendirmekteyiz.

Esnaflığın temel kuralı olarak benimsediğimiz müşteri memnuniyeti, maddiyatın da üzerindedir bizler için. Bu zamana kadar sektörde ilerlememizin ana sebebi de budur. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, fuar, stand, çelik kasa nakliyesi, banka, fabrika nakliyesi ve askılı tekstil taşımacılığına kadar her türlü işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızın durumuna göre sigorta, paketleme işlemleri yapılmakta ve en uygun araçla taşıma işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.

Kısacası, taşımacılık sektörüne verdiğimiz yılların birikimi olarak, bu işin nasıl yapılacağını en iyi bilenlerdeniz. Hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

 

Asansörlü Nakliyat 

Uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer alan firmamız müşterilerinin eşyalarının güvenli olarak taşınması için modern yöntemler kullanmaktadır. Burdur Asansörlü nakliyat yapmakta ve kol gücünü kullanmamaktayız. Bu şekilde eşyaların kol gücü ile taşınması sırasında düşme, sürtünme gibi nedenler ile zarar görmesine izin vermemekteyiz. Plazalar ve rezidanslarda yaşayan kişilerinde taşınmalarını bu hizmetimiz ile sorun olmaktan çıkartmaktayız.

Profesyonel bir ekip ile hizmet vermekte ve Burdur şehir içi nakliyat sırasında aksilikler yaşanmaması için planlı olarak çalışmaktayız. Taşınma planını müşterilerimiz ile görüşerek yapmakta ve onların en uygun zamanlarında taşınabilmeleri için kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yeni araç filomuz ile eşyaların araç içinde sarsılmadan taşınmasını sağlamaktayız.

5 Adet Yorum Var, Burdur Cengiz Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Burdur Cengiz Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Burdur Cengiz Nakliyattan taşıma için söz verilen saatte geldiler, çok yardımcı ve güler yüzlüler kesinlikle. Zor durumda hızlıca çözüm üretiyorlar. Dikkatlice olması gereken dolabımı özenle söküp monte ettiler. Çok hızlılar ve düzgün bir şekilde paketliyorlar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum, çevreme kesinlikle önereceğim.


Burdur Cengiz Nakliyat   17-04-2019

Burdur Cengiz Nakliyattan gelen ekipler güzler yüzlü ve çok iyiler kesinlikle. Sabah saatinde geldiler, işlerini sağlıklı ve kaliteli bir şekilde yaptılar. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti çok memnun kaldık. Eşyalarım zarar görmedi bardağım bile kırılmadı dıyebilirim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.


Burdur Cengiz Nakliyat   10-07-2019

En iyi şekilde hizmet verebilmenin gereklilikleri çok iyi biliyor bu firma. Eşyalarınızın güvenlik önlemi için dikkatlice paketleme ve ambalajlama yapıyorlar. evim 10. kattaydı asansörlü nakliyat aracıyla eşyalarımı aldılar. Verilen hizmetlerin kalitesi olması gerektiği gibiydi. Teşekkür ederim.


Burdur Cengiz Nakliyat   18-10-2019

Burdur Cengiz Nakliyat ile gayet samimi ve saygı çerçevesinde bir süreç geçirdim. Firma sahibi Cengiz Bey ve çalışanları gayet iyi bir şekilde eşyalarımı taşıdılar. Her nakliyat alanında işinizi görebilecek bir firma. Eşyalarım bu süreçte hasar görmeden elime ulaştığından ötürü gayet mutluyum ve teşekkürlerimi iletiyorum.


Burdur Cengiz Nakliyat   24-10-2019

Burdur Cengiz Nakliyat ile gayet samimi ve saygı çerçevesinde bir süreç geçirdim. Firma sahibi ve çalışanları gayet iyi bir şekilde eşyalarımı taşıdılar. Her nakliyat alanında işinizi görebilecek bir firma. İşini yaparken çıkabilecek sorunları yok etmeyi biliyorlar. Ben bu firmaya güvendim eşyalarımı teslim ettim. Sıra sizde bu firmaya gönül rahatı ile güvenebilirsiniz.