ofis taşıma
Öz Aksaray Nakliyat
Şehir Aksaray
Yetkili Hasan Bey
Telefon

0382 214 20 06

0 535 374 96 37

Adres EREĞLİ KAPI MAHALLESİ GİRİŞİ MİGROS ARKASI 2. ZİRAAT BANKA ŞUBE YANI AKSARAY
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız Aksaray ilinde 2001 yılından itibaren faaliyetlerine başlamıştır.

Amacımız Aksaray halkının güvenli taşınmasını gerçekleştirmek. Evinizin taşınması konusunda en ince ayrıntıyı sizler için düşündük ekspertiz hizmetini Aksaray’da ilk uygulayan firma olarak sizlere daha iyi hizmet vermek en doğru fiyatı sizlere sunmaktayız . Ekspertiz hizmeti sadece numaramızı arayıp firma yetkilimizle görüşüp evinize firmamız tarafından gönderilen personelimiz evinizin nasıl taşınacağı, taşınma maliyeti ve diğer konularda sizleri bilgilendiriyor ve bu işlemler size tamamen ücretsiz olarak yapılıyor. Firmamız her daim Aksaray halkının yanında olmaya devam edecektir.

 

Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe verilen pek çok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerin her birini üstün kalitede vermekte bireylerin Aksaray evden eve nakliyat ihtiyacını karşılamakta ayrıca kurumlara da ihtiyaçlarına özel çözümler üretmekteyiz. İşinde uzman geniş ekibimiz, yeni model ve nakliyat yapmaya uygun araçlarımız ile evlerinizi hızla bir plan çerçevesinde taşımaktayız.

Uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer alan bir firma olarak kurumsal nakliyat konusunda da tecrübeliyiz ve müşterilerimizin taşınması gereken mal ve ürünlerini şehir içinde ve şehirler arasında taşımaktayız. Depolardan aldığımız malları depolara götürmekte yüklenmesi ve boşaltılması için de personel desteği vermekteyiz. Nakliyatın her aşamasından da müşterilerimize bilgi vermekteyiz.

6 Adet Yorum Var, Öz Aksaray Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Öz Aksaray Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar, Öz Aksaray Evden Eve Nakliyat firmanız olarak taşınma ürecinde taşınma sürecinde işlerini profesyonel anlamda mükemmel diyebileceğim şekilde yaptıkları için teşekkür ediyorum. Taşınma esnasında zamanı değiştirdiğimde anlayışla düzenleme yaptılar eşyalarım profesyonelce paketlendi yeni yerlerine hiç bir zedelenme olmadan ulaştı. Güler yüzleri çözüm odaklı yaklaşımları paragöz olmayan tutumları ile sorun yaşamadan taşınma işlemim tamamlandı. Bir daha taşınacak olsam hiç şüphe duymadan sizi tercih ederim. Taşınma konusunda firma arayan kişilere de bu firmayı tercih etmelerini tavsiye ederim.


Öz Aksaray Nakliyat   18-04-2019

Aksaray'dan Sultanhanı ilçesine Öz Aksaray Evden Eve Nakliyat firmanız ile eşyalarımı taşımak için anlaştık. En uygun fiyat teklifini veren firmaydı. Yorumlara bakarak kabul ettim iyi ki de etmişim. Harika zamanlama harika işçilik ve süper iletişim, tam saatinde geldiler ve hızlıydılar. Ayrıca Öz Aksaray Nakliyat'a da sonsuz teşekkürler her şeyini en ayrıntısına kadar arayıp takip ettiler. Şiddetle tavsiye ederim herkese.


Öz Aksaray Nakliyat   24-04-2019

Öz Aksaray Nakliyat ile evimi taşımak için anlatık. Taşıma günü tam saatinde geldiler ve kullandıkları eşyalar kaliteli ürünler kullanıyorlar. Personellerin hepsi güler yüzlü ve samimiler iş konusunda birbiriyle uyum içinde çalışıyorlar elleri hızlı ve pratik gerçekten hayran kaldım kısa sürede taşınma işlemim tamamlandı elinize emeğinize sağlık.


Öz Aksaray Nakliyat   30-05-2019

Öz aksaray Nakliyat firmanız ile taşındım. Taşınma günü eşyalarımı büyük özenle paketleme işlemi uygulayarak ardından olası hasar durumuna karşı sigortaladılar. Sektörde karşılaştığım en ilgili ve güvenli firma eşyalarımda tek bir çizik oluşmadan işlemi sonlandırdılar kesinlikle sizlere tavsiye ediyorum.


Öz Aksaray Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Öz Aksaray Nakliyat firmanız ile taşındım. Öz Aksaray Nakliyat alanında profesyonel personelleri ile bize kaliteli ve titiz bir şekilde hizmet sundular. Eşyalarımız hasarsız bir şekilde yeni evimize kurulum gerçekleştirdiler sizlere kesinlikle öneriyorum Öz Aksaray nakliyat ile görüşmeden karar vermeyin.


Öz Aksaray Nakliyat   09-07-2019

Öz Aksaray Ekspres Nakliyat firması ile evimi Aksaray'dan Antalya iline taşıdım. Eşyalarım biraz fazlaydı ve ona göre bir kamyonla gelerek eşyalarımı sıkıştırmadan düzenli bir şekilde yerleştirip taşıdılar. Zaten eşyalarımı paketledikleri için hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Teşekkür ederim.