ofis taşıma
Rize Destan Taşımacılık
Şehir Rize
Yetkili Reşat Bey
Telefon

0464 214 14 16

0 535 374 96 37

Adres Ekrem Orhon Mah. Güvercin Sok. No: 9/B RİZE
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Rize Destan Taşımacılık 1985 yılından bu yana nakliye tecrübesi, 2013 yılından beri evden eve eve taşımacılık tecrübesi ile “yükünüzü yük etmeyin” mottosuyla yola çıkmış, sizlerin hayatını kolaylaştırmak; taşınmak gibi zahmetli ve zorlayıcı bir işi sizin için yerine getirmek için kurulmuştur.

Tecrübeli, güvenilir, hızlı çalışan ekibimiz ile şehir içi ve şehirler arası ev ve kurumsal taşımalarınızı profesyonelce yapıyoruz. Asansörlü taşımacılığı Rize’de ilk defa yapan firmamızın bütün taşıma belgeleri de mevcuttur. Referanslarımız arasında Sayın Belediye Başkanımız Reşat Kasap, Rize Polis Okulu, Rize Halk Sağlığı Merkezi, Çaykur gibi sayısız kişi ve kuruluşlar vardır.

 

Rize Şehir İçi Nakliyat 

Uzman kadromuz ve yeni araç filomuz ile verdiğimiz Rize şehir içi nakliyat hizmeti ile müşterilerimizin sorun yaşamadan evlerini ve ofislerini taşımalarını sağlamaktayız. Taşınma sürecini mümkün olduğunca kısa tutmakta ve bu şekilde yaşanan sıkıntıyı en aza indirmekteyiz. Eşyaların zarar görmeden taşınması için bu konuda eğitimli bir ekip ile paketleme ve ambalajlama yapmaktayız.

Rize Ev taşıma sırasında olabilecek bütün riskleri ortadan kaldırıyor olmamıza rağmen müşterilerimizin içlerinin rahat olması için sigorta desteği vermekteyiz. Eşyalarınızın üst katlarda olması halinde kendi asansör sistemlerimizi kullanmaktayız. Asla bina asansörlerini kullanmayarak müşterilerimize sorun yaşatmamaktayız. En uygun zaman içinde taşınabilmeniz için gerektiğinde 7/24 hizmet vermekteyiz.

3 Adet Yorum Var, Rize Destan Taşımacılık

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Rize Destan Taşımacılık   24-04-2019

Rize'den Ankara'ya Rize Destan taşımacılık firmanız ile taşındım. Ekip çalışkan, iyi niyetli ve dikkatliydi. Çok memnun kaldım bir sonraki taşınmada yine tercih edeceğim. Kesinlikle herkese tavsiye edebilirim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Rize Destan Taşımacılık   24-04-2019

Rize Destan Taşımacılık firmanıza teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. Ekip çalışkan, iyi niyetli ve dikkatliydi. Tekrar çok çok memnun kaldım bir sonraki taşınmada yine tercih edeceğim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Kendilerine çok teşekkür ederim. İyi Çalışmalar.


Rize Destan Taşımacılık   07-08-2019

iyi günler hayırlı işler dilerim efendim Rize taşımacılık olarak aldığım hizmetten aşırı derece de memnun kaldım beni geçelim ailemde aşırı derece de memnun kaldı ve sizlere de bu firmayı tavsiye ederim yılların tecrübesi ile işçilerinin profesyonelliği birleşince ortaya çok güzel bir durum çıkıyor