ofis taşıma
Rize Güneysu Nakliyat
Şehir Rize
Yetkili Ömer Bey
Telefon

0545 324 3738

0545 324 3738

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Şehirler Arası Nakliyat hizmeti ile birlikte Ambar hizmeti sunan firmamız, taşımacılıklarınızda sorunsuz olarak Rize ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekteyiz.
Rize’nin ilçesi, Güneysu Nakliyat olarak, Ambar ve Nakliyat hizmeti veren firmamız yurdun genelinde şubelerimiz bulunmakta ve bu şubelerden destek alarak veya çağrı merkezimizi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Rize Şehir Merkezi’nde her gün araç temini olan ve aynı zamanda Amabar hizmeti de sunan Bölgeler:
Ardeşen Nakliyat
Çamlıhemşin Nakliyat
Çayeli Nakliyat
Derepazarı Nakliyat
Fındıklı Nakliyat
Hemşin Nakliyat
İkizdere Nakliyat
Kalkandere Nakliyat
Pazar Nakliyat

Ülke geneli çalışmalarımızla tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmakla birlikte kendimize özgü kadromuzla Türkiye’nin geneline hizmet vermekteyiz.
İlke edindiğimiz çalışma standartlarımızın da üzerinde yöntemler geliştirir ayrıca tüm gün çalışmalarımıza hız katar ve bu yönde tüm nakliyelerinizi gerçekleştirmekteyiz.
Firmamız müşterilerine “Parça Yük Taşıma” konusunda en profesyonel hizmetler ile önce güvenin sunulduğu daha sonra diğer firmaların yapmadığı ilk firmamızın başlattığı adresten adrese yük taşıma hizmetleridir.

2 Adet Yorum Var, Rize Güneysu Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Rize Güneysu Nakliyat   07-08-2019

bu sektör de koca bir çınar olarak kök salmış olan Rize taşımacılık geçen yıllarında vermiş olduğu tecrübe ile her zaman en iyi işçiliği yapma peşinde koşuyorlar işçilerinin yanı sıra araçlarının da son teknoloji harikası olduğunu belirtmek isterim gün geçtikçe daha da iyiye gideceklerine adım gibi eminim


Rize Güneysu Nakliyat   25-10-2019

Birçok evden eve nakliyat firmasından hizmet aldım. Fakat Rize Güneysu Nakliyat hepsini geride bıraktı. İlçeden Merkeze taşındım ve hem fiyatı hem hızı oldukça güzel hizmetleri ile bundan sonraki tercihim daima Güneysu Nakliyat olacak. Güvenle ve sağlıklı olarak eşyalarınızı taşımanız için kesinlikle bu firmayı sizlere önermekteyim.


ankara nakliyat