ofis taşıma
Rize Koçak Taşımacılık
Şehir Rize
Yetkili Hamza Bey
Telefon

0542 743 61 53

0 535 374 96 37

Adres Cumhuriyet Caddesi No:7/5 Merkez/Rize
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Koçak Taşımacılık, Taşımacılık ve Nakliyat kapsamında Rize’de kurulduğu günden , bu güne hizmet sunduğumuz süre içerisinde sayısız birey ve şirkete nakliye işi yapmış olan Koçak Taşımacılık, söz konusu alanda ilk akla gelen ve sektöründe önde gelen nakliyat firmaları içinde bulunmaktadır. Koçak Taşımacılık şehir içi ve şehirlerarası nakliyat faaliyet alanında modern araç ve gereçler ile, Asansörlü taşıma , Evden Eve Nakliyat,Eşya depolama,Kurumsal taşıma,Ofis taşıma,parça Eşya Taşımacılığı,Şehir içi nakliyat ,Şehirler arası nakliyat,alanında faydanıza sunduğu, hizmetleri ile , güvenli taşımacılık ve nakliyatın tek adresi olma yolunda olan firmamız her geçen gün kendini daha ileriyi taşımaktadır. Ayrıca nakledilecek her bir yük ve eşyaya uygun seçilmiş paketleme yöntemleri ile en korunaklı hale getirmektedir. Bununla birlikte Koç-Ak Taşımacılık, müşterilerinin eşya nakliyesi istemlerine ayrıntılı çözümler sunabilme hedefiyle görevlendirdiği, her biri kendi sınıfında eğitimli ve tecrübeli çalışan ekibimiz sizlere en iyi hizmet kalitesini sunmak adına göreve hazır halde bulunmaktadır.

 

Rize Şehir İçi Nakliyat 

Taşınmanız gerektiğinde profesyonel destek almanız ortaya çıkacak pek çok sorunun en baştan bertaraf edilmesi anlamına gelecektir. Firma olarak bizde Rize şehir içi nakliyat hizmetimiz ile sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Uzman ekibimizin titiz bir şekilde yürüteceği taşınma sürecinizde eşyalarınız zarar görmeyecek ve en kısa sürede de süreç tamamlanacaktır.

Yeni model araçlarımızın içleri geniş olması ile eşyalar sıkışmadan rahatça nakliye edilecektir. Evinizin ya da ofisinizin üst katlarda olması halinde Rize asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanmanız en doğru seçim olacaktır. Bu şekilde portatif asansörlerimiz ile bina dışından taşınacak eşyalar zarar görmeyecek ve taşınma süreci daha da kısalacaktır. Taşınma sırasında yetkili arkadaşlarımız sizlerle iletişim içinde olacak ve sorularınıza cevap verecektir.

3 Adet Yorum Var, Rize Koçak Taşımacılık

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Rize Koçak Taşımacılık   24-04-2019

Nakliyat firması ararken endişelerim vardı çünkü nakliyat firmalarıyla ilgili yazıları okurken de dikkat etmem gereken pek çok noktadan bahsediyorlardı. Ama neyse ki Rize Koçak Taşımacılık nakliyat kesinlikle öyle şeylerle beni hiç muhatap etmedi. Ne söyledilerse hepsini yaptılar ve güvenli bir şekilde evimi taşıdılar. Ben buradan kendilerine teşekkür ediyorum sahiden güzel iş çıkardılar.


Rize Koçak Taşımacılık   24-04-2019

Rize Koçak Taşımacılık Nakliyat firmanız ile taşındım. Verilen hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ederim çok iş çıkardılar ve ben memnun kaldım. Tüm arkadaşlar yakından ilgili alakalı. İlgili ve tecrübeli bir firma kesinlikle tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Rize Koçak Taşımacılık   07-08-2019

şehir içi asansörlü nakliyat şirketi olarak bulunmuş oldukları sektör de her zaman bir numara olmaya devam ediyorlar ve ben inanıyorum ki ben den sonra da bir çok müşterilerini memnun edecekler ve yeni adreslerine sağlam bir taşımacılık ile titiz bir ev yerleştirme yapacaklarına eminim