ofis taşıma
Sakarya Altın Nakliyat
Şehir Sakarya
Yetkili Tuncer Bey
Telefon

0264 282 38 46

0264 282 38 46

Adres Semerciler Mahallesi A. Nejdet Güven Caddesi Numara: 30 Adapazarı/SAKARYA
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Sakarya Altın evden eve taşımacılık olarak Sakarya’da 2004 yılından itibaren hizmet vermekteyiz. Yılların verdiği tecrübe, uygun fiyatlı nakliyecilik politikamız sayesinde daima müşterimizin tarafında yer almaktayız. Bu sayede yıllardır sektörde güçlü bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz.

Firmamız Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından “K1” yetki belgesi ile yetkilendirilmiştir. Bu yetki belgesi ile yurt içi yük ve eşya taşımacılığı yapmaktayız. Bu belge ancak belli kriterleri sağlamış kurumsal şirketlere verilmektedir.

 

Sakarya Nakliyat 

Büyük bir ülkede yaşıyor olmamız ile Sakarya nakliyat hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Köklü bir firma olarak bizler de kurumsal ve kişilerin ihtiyacına yönelik olarak nakliyat yapmaktayız. Oluşturduğumuz uzman ekipler ile her nakliyat hizmetimizi kaliteli olarak vermekte taşıdığımız eşyaların zarar görmesine izin vermemekteyiz. Nakliyat yaparken hızlı olmanın önemini bilerek araç filomuzu yenilemekte ve gecikme yaşanmasına izin vermemekteyiz.

Nakliyatını yapacağımız eşyaların üst katlarda olması halinde müşterilerimizi zor durumda bırakmamak için asla bina asansörlerini kullanmamaktayız. Firmamıza ait asansörleri kullanarak Sakarya asansörlü nakliyat yapmaktayız. Modern asansörlerimiz ile çok yüksek katlarda bulunan eşyaları bile kolayca taşıyabilmekteyiz. Kol gücü kullanmayarak düşme sarılma ve sürtünme gibi nedenler ile eşyaların zarar görme riskini ortadan kaldırmaktayız.

3 Adet Yorum Var, Sakarya Altın Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Sakarya Altın Nakliyat   24-04-2019

Merhabalar, Sakarya Altın Nakliyat firmanız sayesinde en ufak bir sorun yaşamadan, pratik, hızlı, güvenli şekilde taşındık, tüm çalışanları harika insanlar, hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Genel anlamında çok memnun kaldım. Kendilerine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Sakarya Altın Nakliyat   24-04-2019

Sakarya Altın Nakliyat firmanıza çok teşekkür ediyorum. Zamanlama, nezaket, beceri ve işini düzgün yapma konularında oldukça iyiler. Böyle firmalar çoğaldıkça, taşınma stresinin azalacağını düşünmeye başladım. Sürprizleri sevmeyen biri olarak ne konuştuysak ona sadık kalınması vb konularda oldukça başarılı bulduğum bu firmayı tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.


Sakarya Altın Nakliyat   07-08-2019

gün geçtikçe ilerleyen teknoloji ve geçen zaman ile her geçen gün her geçen sene daha da fazla şey yapmaya çalışan bir firma ciddi anlamda tecrübeli personelleri ile müşterilerine en iyi yi sunma çabası içindeler gn geçtikçe de daha iyiye gideceklerine eminim


ankara nakliyat