ofis taşıma
Sakarya Evkur Nakliyat
Şehir Sakarya
Yetkili Hilmi Bey
Telefon

0850 840 45 38

0 535 374 96 37

Adres İstiklal Mah. Bağlar Cad. No:46 Daire: 2 Serdivan / Sakarya
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evkur Nakliyat 2003 yılında Sakarya`da evden eve nakliyat hizmeti üzerine faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana tek amacı %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Sunduğumuz taşımacılık hizmetilerinde kalitemizi her geçen gün arttırmaktayız. Personellerimizin işinde uzmanlığı, araçlarımızın taşımacılığa uyumlu olması, ambalaj malzemelerizin 1.ci kalite olması, konusunda her zaman en üst kaliteyi düşünerek hizmet vermekteyiz. Sakarya`nın ilk ve tek asansörlü nakliyat hizmeti sunan firması olmamız, bunun en iyi göstergesidir. Nakliyat işleriniz ne olursa olsun, Evkur Nakliyat ile her zaman uygun fiyatlara profesyonel hizmet alırsınız. Taşımacılık hizmeti almayı düşünüyorsanız Evkur Nakliyat ile iletişime geçmeyi unutmayınız !

 

Sakarya Nakliyat 

Günümüzde profesyonel firmalar tarafından verilen Sakarya nakliyat hizmeti ile artık ev, ofis taşımak daha kolay hale gelmiştir. Firma olarak profesyonel ve dinamik bir ekibe sahibiz ve müşterilerimize özel çözümler üreterek onların nakliyat ihtiyacını karşılamaktayız. Şehir içinde olduğu gibi şehirler arasında da nakliyat yapmaktayız. Geniş ekibimiz ve yeni araç filomuz ile müşterilerimizi asla bekletmemekteyiz.

Özellikle Sakarya evden eve nakliyat hizmetimiz için oluşturduğumuz ekibimiz paketleme ve ambalajlama işini titizlik ile yapmakta eşyaların koruma altına alınmasını sağlamaktadır. Taşınma sürecinizi en kısa sürede tamamlamak için modern teknolojiden yararlanmakta gerektiğinde asansör sistemlerimizi kullanmaktayız. Sigorta desteğini de müşterilerimize vermekteyiz.

2 Adet Yorum Var, Sakarya Evkur Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Sakarya Evkur Nakliyat   24-04-2019

Şu ana kadar evimi bir kaç kez taşımak zorunda kaldım. En iyi hizmeti Sakarya Evkur firması verdi. Tam zamanında ve sorunsuz bir iş çıkardılar kendilerine çok teşekkür ederim. Hızlı ve kaliteli bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Çok memnun kaldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Sakarya Evkur Nakliyat   24-04-2019

Sakarya EVkur Nakliyat firmanıza öncelikle teşekkür ederim. Eşyalarım eksiksiz ve zamanında geldi. Fazladan isteklerimde beni kırmadan ellerinden geleni yaptılar. Güler yüzlü ve işini düzgün yapan bir firma. Güvenle eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar dilerim.