ofis taşıma
Sakarya Zirve Nakliye
Şehir Sakarya
Yetkili Hakan Bey
Telefon

0264 277 77 56

0 535 374 96 37

Adres İstiklal Mah. Ersen Sk. No: 20 (Adliye Sarayı Karşısı - Gümrükönü Karşısı) Serdivan / Sakarya
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız yetkilisine ulaştıktan sonra yapılan görüşmelerde anlaşmaya gidilir ise bünyemiz dahilindeki eksperlerimiz tarafından evinizdeki eşya yoğunluğu incelenmektedir. Buradaki öncelikli amaç ise taşınacak olan eşyanızın kaç araç veya hangi araçla taşınacağı, ne kadar elemanın gerekli olduğu, ambalajlama için ne kadar malzemenin kullanacağını bulmaktır.

Ekspertiz işlemleri firmamız tarafından karşılanacak olup ücretsiz olarak size sunulacaktır. Eğer bir anlaşma durumu olursa karşılıklı olarak bir sözleşme hazırlanarak imzalanır ve taşınacak eşya sigortalanarak risklere karşı emniyetli hale getirilir.

Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden , değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

 

Sakarya Evden Eve Nakliyat

Firmamız üstün kalite hizmetlerine Sakarya evden eve nakliyat alanında da devam ediyor. Her geçen gün artan kalitesiyle birlikte daha fazla vatandaşa hitap ettiği Sakarya evden eve nakliyat alanında, gerek rakip firmalarının gerekse vatandaşların takdirini kazanmıştır. Firma olarak vicdanlı bir politika izliyoruz. Bu yüzden aldığımız paranın hakkını verebilmek için sizlere verdiğimiz tüm sözlerimizi layığıyla tutuyoruz. Firmamızın kurulduğu günden beri en iyi yaptığı iş budur. Güveninizi asla zedelemiyoruz ve aksine takdirinize layık oluyoruz. Nakliyat sonrasında bizler hakkında iyi şekilde bahsetmeniz, bizlerinde aldığımız paranın hakkını vermemiz işimizin en önemli detayıdır. Hemen firmamıza ulaşarak sizler de sizlere layık olmak için çabalayan firmamız ile üstün kalite de hizmetler alabilirsiniz ve yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşınmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

4 Adet Yorum Var, Sakarya Zirve Nakliye

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Sakarya Zirve Nakliye   24-04-2019

Sakarya Zirve Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım . Verdikleri hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Her şey baştan sona kadar gayet iyiydi. Sabah erkenden işe koyulmaları, paketlemeye özen göstermeleri, çok kısa sürede eşyaları taşıyarak kurmaları daha ne olsun ki. Teşekkürler Zirve Nakliyat. Taşınan biri olarak daha ne olabilirdi ki. Elinize sağlık.


Sakarya Zirve Nakliye   24-04-2019

Sakarya Zirve Nakliyat firmanıza çok teşekkür etmek isterim. Tam dedikleri saatte geldiler. Çokta güzel iş yaptılar. Nakliyede bir sorun yaşamadık. Daha bütün eşyaları kontrol edip yerleştirme fırsatı bulamadık ama paketlemeyi mümkün mertebe iyi yapmaya çalıştılar. Ellerine sağlık. Sıkıntı yaşamadık.


Sakarya Zirve Nakliye   24-10-2019

Sakarya'da alınabilecek en kaliteli hizmetleri Zirve nakliyat firması veriyor diyebilirim. Personellerinin birisini tanıdığım için, bu firmanın hizmetlerinden yararlandım. Verdikleri hizmetlerden bilgim yoktu. Bu yüzden birazda olsa arkadaşıma güvenerek yaklaştım. Sağ olsunlar verdikleri hizmetler sayesinde yeni adresime sorunsuz bir şekilde taşındım. Kaliteli hizmet isteyenler bu firmaya ulaşabilir.


Sakarya Zirve Nakliye   25-10-2019

Sakarya Zirve Nakliye firmasıyla arkadaşımın önerisiyle iletişime geçerek eşyalarım taşındı. Kötü ve kalitesiz firmalar var olduğundan dolayı açıkçası pek güvenim yoktu. Fakat iletişime geçtikten sonraki süre zarfında beni memnun eden tek firma oldu. Gerçekten işinde profesyonel olan insanlarla tanışmak beni ayrıca mutlu etti. Eşyalarım hızlı ve dikkatli bir şekilde elime ulaştı. Bu firmaya güvenmeliyim bunu fark ettim.