ofis taşıma
Samsun Atakum Nakliyat
Şehir Samsun
Yetkili Danış Bey
Telefon

0543 387 45 21

0 535 374 96 37

Adres DERECİK MAHALLESİ SAMSUN NAKLİYECİLER SİTESİ
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve nakliyat, depolama,ve diğer taşınmaya dair tüm işlemlerinizi kolaylaştırmak açısından samsun nakliyat neden tercih edilmelidir: Atakum nakliyat her taşınma işlemini kendi taşınmasıymışçasına özen gösterir ve sizlere yollaması gereken eleman ve ekipmanın kusursuz ve minumum hata ile taşınma işlemi sunmaktadır.Elemanlarımız aile ortamında nasıl davranması gerektiğini ve eşyaların nasıl bir sistemle taşınıp korunaklı bir şekilde araca aktarılmasını sağlayacak bilgiye ve çalışkanlığa sahiptir.tüm çalışanlarımız sigortalı ve herbiri minimum 6 yılını atakum çatısı altında hizmet sunarak tecrübe kazanmıştır..

 

Samsun Nakliyat 

Kıymetli ve ağır eşyalarınızın bir yerden diğer bir yere taşınması gerektiğinde işinde uzman kadromuz ile sizlere Samsun nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın miktarına ve taşınacağı adrese bağlı olarak uygun çözümler sunmaktayız. Eşyalarınızı görmeden fiyat vermeyerek sizlerin bu anlamda kandırılmanıza ya da gereksiz ödemeler yapmanıza izin vermemekteyiz. Geniş ve yeni araç filomuz ile büyük ülkemizin her noktasına eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktayız.

Taşınma planının sizlerle birlikte oluşturmakta ne zaman başlayacağı ve biteceği konusunda kesin bilgi vererek boş yere beklemek zorunda kalmanıza izin vermemekteyiz. Samsun Şehirler arası nakliyat sırasında eşyalarınızın nerede olduğu hakkında bilgiyi de yetkili personelimiz sizlere vermektedir. Profesyonel sürücülerimiz araçları dikkatle kullanmakta ve tam zamanında hedefe ulaştırmaktadır.

3 Adet Yorum Var, Samsun Atakum Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Samsun Atakum Nakliyat   25-04-2019

Merhabalar , Samsun Atakum Nakliyat firmanız ile taşındım. Yol boyunca hiç bir sorun yaşamadık. Hızlı ve başarılı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Genel olarak çok memnun kaldım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Samsun Atakum Nakliyat   25-04-2019

Merhabalar, Samsun Atakum firmanız ile taşındım. Gelen ekipler ise güvenilir ve çok anlayışlıydılar . Takdirimizi kazandılar daha doğrusu çok memnun kaldım. Eşyalarımı sağlam ve temiz bir şekilde aldım. Kendilerine teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Samsun Atakum Nakliyat   25-10-2019

Fakat ev taşırken bile insana huzur lazımmış gönlüm rahat bir şekilde evimi taşıdım. Samsun Atakum Nakliyat personelleri gerçekten işinde profesyoneller ve elleri hızlı olarak çok kısa sürede titiz bir çalışma ile işlemi bitirdiler. Tekrar çok teşekkürler sizlerde güvenle tercih edebilirsiniz.