ofis taşıma
Samsun Güven Nakliyat
Şehir Samsun
Yetkili Hidayet Bey
Telefon

0541 279 87 75

0 535 374 96 37

Adres ŞEHİT KORHAN EKİZ Bulvarı, İlyasköy Mahallesi İlkadım/SAMSUN
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Güven Evden Eve Nakliyat, yılların verdiği tecrübe ile size nakliyat işinde en iyisini sunmak amaçlı kurulmuştur. Firmamız Güven Evden Eve Nakliyat olarak; geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Şehir içi, Şehirler arası, Konut, İş yeri, Büro, Fabrika Nakliyesi hizmetlerini, en güvenilir ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmeyi garanti eder. Profosyonelliğimiz ve titiz çalışmamız ile bürodan büroya, ofisten ofise, evden eve nakliye işlerinizi siz sayın müşterilerimize sorun ve problem olmaktan çıkarıyoruz. Geçmiş yılların firmamıza verdiği; birikim, tecrübe, taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personelimiz, geniş servis ağımız ve evden eve nakliyat işine göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kasaları ve içleri ile sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.Kaliteli evden eve taşımacılık, her zaman için gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için en son çıkan paketleme ve ambalajlama ürünlerini kullanır. Sigortalı evden eve nakliyat, olabilecek kazalar için eşyalarınızı türkiyenin önde gelen sigorta şirketleri tarafından eşyalarınızın değerinde sigorta yaptırır.

 

Samsun Nakliyat

Her insanın zaman zaman ihtiyaç duyduğu bir hizmet olarak Samsun nakliyat profesyonel kadromuz ile kaliteli olarak verdiğimiz bir hizmettir. Uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer alıyor ve ülkenin her noktasına geniş araç filomuz ile hizmet götürmeyi başarıyoruz. Aldığımız ekstra güvenlik önlemleri ile nakliyatını yaptığımız eşyaların zarar görme ihtimalini ortadan kaldırıyoruz. Hızlı hizmetin değerini biliyor ve kesintisiz olarak çalışarak işimizi en kısa sürede sonuçlandırıyoruz.

Samsun Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti veriyor aldığımız bütün önlemlere karşın istenmeyen kazalar olması halinde oluşan zararın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlıyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz sözlerde duruyor ve güvenilir olduğumuz kanıtlıyoruz.

3 Adet Yorum Var, Samsun Güven Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Samsun Güven Nakliyat   25-04-2019

Öncelikle , Samsun Güven Firmanızın sahibi ve uzman personelleri ile teşekkür ediyorum , çok memnun kaldım. Hızlı ve başarılı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarım çizik dahi olmadı , sağlam şekilde teslim aldım. Kendilerine çok teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Samsun Güven Nakliyat   25-04-2019

Samsun Güven Nakliyattan çok memnun kaldım , sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi oldu. Ekip arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim. Eşyalarımı ise hasarsız bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle herkese tavsiye edilir. Başarılarının devamını dillerim. İyi Çalışmalar.


Samsun Güven Nakliyat   24-10-2019

Samsun ve çevre illerde hizmet veren Güven nakliyat firması geniş araç filosu ve uzman personelleri ile memnuniyetinizi sağlayabiliyor. Eşyalarınızı paketleyip, asansörlü nakliyat araçları ile taşıyorlar. Nakliyat öncesinde söyledikleri her şeyi yerine getirerek memnun kalıyorsunuz. Verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.