ofis taşıma
Şanlıurfa Şahintepeli Bulut Nakliyat
Şehir Şanlıurfa
Yetkili Ekrem Bey
Telefon

0545 564 16 17

0 535 374 96 37

Adres Şanlıurfa Karaköprü 35m yolu girişi Bey Konağı Karşısı / ŞANLIURFA
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Şahintepeli Bulut Evden Eve Nakliyat Urfa’da 2005 yılında kurulmuştur. Şirketimiz kuruluşundan bugüne evden eve taşıma sektöründe hizmet vermektedir. Nakliyat firmamızın kendine ait araç filosu, deneyimli ekibi ve taşıma asansörleri ve marangozuyla şehir içi ve şehirler arası ev, ofis, büro, parça eşya nakliyesini %100 müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirmektedir.

Kalite Politikamız

Sektörde her bakımdan öncülüğü ve liderliği sürdürmeyi hedeflemek

Müşterilerimize gelişen teknoloji ile hizmet sunmak Her kademedeki çalışanımızın yönetime katılımını sağlayarak mutlu olacakları bir ortam sağlamak Kullandığımız malzemelerin çevreye zarar vermeyen havalı patpatlar kullanılmasını sağlamak Zamanında teslimat.

Şanlıurfa Nakliyat 

İnsanların yerleşik yaşama başladığından bu yana Şanlıurfa nakliyat hizmeti verilmektedir. Elbette bu sektörde de gelişmeler yaşanmıştır. Firmamız da teknolojiyi yakından takip eden dinamik ekibi ile nakliyat hizmetini vermektedir. Firmamızı nakliyat için tercih etmeniz halinde eşyalarınızın maksimum güvenlik tedbirleri alınarak yeni model araçlarımız ile taşınmasını sağlamaktayız.

Ülkemizin her noktası için oluşturduğumuz dağıtım ağı ile kurumsal nakliyat hizmetini hızlı ve kaliteli olarak vermekteyiz. Uzman ekibimiz sizlerle koordineli çalışmakta araçlarımızda bulunan takip sistemi ile mallarınızın nerde olduğunu takip etme olanağınız bulunmaktadır. Her sektörün nakliyat ihtiyacına uygun araçlarımız bulunmaktadır. Mallarınızı olduğu gibi ofis ve fabrikalarınızı da titizlik ile taşımaktayız.

2 Adet Yorum Var, Şanlıurfa Şahintepeli Bulut Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Şanlıurfa Şahintepeli Bulut Nakliyat   25-04-2019

Merhabalar , Şanlıurfa Şahintepeli Bulut Nakliyat firmanız ile taşındım. Hem başarılı , hem de hızlı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Verdikleri hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. Genel olarak çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Şanlıurfa Şahintepeli Bulut Nakliyat   25-04-2019

Merhabalar , Şanlıurfa Şahintepeli Bulut Nakliyat firmanız ile taşındım. Hem başarılı , hem de hızlı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Hiç bir şey kırılmadı, çizilmedi. Verdikleri hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. Genel olarak çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.