ofis taşıma
Siirt Başur Nakliyat
Şehir Siirt
Yetkili Ercüment Bey
Telefon

0544 872 06 56

0 535 374 96 37

Adres Kooperatif Mahallesi Nihat Aykut Cad. Siirt/Merkez
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Siirt Başur Nakliyat yılların verdiği deneyimle Ev taşımacılık sektörüne Siirt ve ilçeleri başta olmak üzere, sayısız şehir içi ve şehirler arası ev, işyeri, büro, muayenehane, hastahane, banka, kurum ve kuruluş, vb. gibi sınırsız
sayıda taşımacılık gerçekleştirdik.

Kuruluşumuzdan bugüne SİİRT ve güneydoğuda EVDEN EVE TAŞIMACILIĞI tanıtmanın yanı sıra öncülüğünü de gerçekleştirdik. Hizmette kalite ve müşteri memnuniyetine önem vererek sektörün en iyileri arasına
girmeyi başardık, bu başarıyı tabi ki referansımız olan siz değerli müşterilerimizin desteği ile elde ettik.

 

Siirt Nakliyat 

Taşınmanız gerektiğinde bunun işinde uzman kişiler tarafından yapılmasını tercih etmeniz halinde Siirt nakliyat hizmeti veren firmamız sizlerin yanınızda yer almaktadır. Uzman ekibimiz taşınma sürecinizi planlamakta ve en kısa zamanda sonuçlanmasını sağlamaktadır. Eşyaların zarar görmemesi ilk hedefimiz olduğu için paketleme ve ambalajlama desteği verilmektedir. Araçların içleri süngerle kaplanarak koruma düzeyi arttırılmaktadır.

Taşınma maliyetini en aza indirmek isteyen kişiler için firmamız Siirt parça eşya taşımacılığı olarak özel bir hizmet vermektedir. Bu hizmetin tek farkı eşyalarınızın taşındığı aracın içinde aynı yönde taşınacak farklı eşyalarında olmasıdır. Araçların içlerinin geniş olması ile her iki eşya da birbirine karışmadan ve sıkışmadan rahatça taşınabilmektedir. Hizmet kalitesinde de bir azalma kesinlikle olmamaktadır.

3 Adet Yorum Var, Siirt Başur Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Siirt Başur Nakliyat   25-04-2019

Merhabalar, Siirt Başur Nakliyat firmanızdan gelen ekipler söyledikleri saatin de geldiler. Çok memnun kaldım verdikleri hizmetten dolayı kendilerine de çok teşekkür ederim. Çok iyi bir iş çıkardılar. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti ve eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Başarılarının devamını dilerim. İyi çalışmalar.


Siirt Başur Nakliyat   25-04-2019

Öncelikle Siirt Başur Nakliyat firmanızın sahibi ve ekip arkadaşlara çok teşekkür ederim. Verdikleri hizmetten dolayı gerçekten çok memnun kaldım. İşinin hakkını verdiler. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar dilerim.


Siirt Başur Nakliyat   24-10-2019

Selamlar. Firmanın vermiş olduğu hizmetlerden memnuniyetimi belirtmek için yazıyorum. Firma eşyalarınızın paketlenip, sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Kaliteli hizmet vermenin gerekliliklerini biliyorlar. Bu yüzden eşyalarınızı gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz. Teşekkür ederim.