ofis taşıma
Siirt Özkardeşler Nakliyat
Şehir Siirt
Yetkili 0539 465 52 22
Telefon

Haluk Bey

Haluk Bey

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bir nakliye firmasından neler beklersiniz. Kırılamayan eşyalar, çizilmeyen mobilyalar, çatlamayan vazolar, güler yüzlü çalışan ve sizin söylediklerinize dikkat eden bir ekip.  Eşyalarınız taşınırken gerekli olan her şeye en ince ayrıntısına kadar dikkat edecek olan ekibimiz eşyalarınızın zamanında teslimatını yapacaktır. Profesyonel bir şekilde çalışan Siirt evden eve nakliyat firmamız sizin için gerekli olan hazırlıkları bize ulaşım sağladığınız ilk andan itibaren yapacaktır. Sizin memnuniyetiniz bizim için en önemli konudur.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde oldukça uygun fiyatlarla nakliyat hizmeti veren firmamız sizin için haftanın her günü hizmet vermektedir. Hem nakliyat için kullanmakta olduğumuz araçlarla hem de işin de son derece profesyonel ekip arkadaşlarımız ile eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden nakliyatını yapacağımızı temin ediyoruz. Sizde gereksiz sorunlar ile muhatap olmadan ve eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden nakliyat işinizi yaptırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken mevcut numaralardan iletişime geçmek olacaktır. Siz iletişime geçtikten sonra gerekli olan çalışmayı işinde profesyonel olan ekibimiz eksiksiz bir şekilde yapacaktır.

Siirt Özkardeşler Nakliyat firmamız, nakliyat süreçlerinin nasıl planlanması gerektiğini her müşteride ayrı bir şekilde yapıyor, eşyalarınızın maksimum güvenlik sistemleri ile taşınmasını sağlıyor. Siirt Şehir içi nakliyat ve Siirt şehirler arası nakliyat süreçlerinde firma olarak eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemi görmesini, ardından ise Siirt asansörlü nakliyat araçları ile taşınmasını sağlıyoruz.

1 Adet Yorum Var, Siirt Özkardeşler Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Siirt Özkardeşler Nakliyat   05-11-2019

Özkardeşler Nakliyat ile şehirler arası nakliyat üzerine anlaştık. Herkes gibi ben de eşyalarımın zarar görmesinden korktum. Ama korktuğum başıma gelmedi şükürler olsun. Personeller çok dikkatli çalıştılar. Ayrıca sigorta da uyguladılar eşyalara. Yeni evime hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.


ankara nakliyat