ofis taşıma
Sinop Hakan Nakliyat
Şehir Sinop
Yetkili Hakan Bey
Telefon

0541 957 45 57

0541 957 45 57

Adres Sinop Ayancık sahil yolu üzeri yeniçam koyu mevkii nakliyat yazıhanesi
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Sinop Nakliyat Firmamız Yurt içi ve  Evden Eve Nakliyat sektöründe kariyer yapmış bir firmadır.Sinop nakliye  Taşımacılık Yaparak tüm Türkiye ‘ye hizmet vermektedir.Evden eve nakliye sektöründe profosyonel bir firma olmak gerçekten başarması çok zor bir işdir. Ama bu işi Sinop Evden Eve Nakliye firmamız başarmıştır.Nakliyat Sinop bu alanda bir çok başarıya imza atarak firmasının adını herkese duyurmayı başarmıştır.Sadece Sinop Nakliyat yurt içinde bilinen bir firma değildir.Firmamız yurt dışında bir çok başarıya imza attığı için Avrupa ülkelerinde tanılmaktadır. Evden Eve sektörünün hızla gelişmesiyle teknolojiye ayak uyduramayan firmalar kısa sürede batmışlardır.Sinop Evden Eve Nakliyat olarak bizlerde teknolojiyle birlikte hareket etmekteyiz.Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için durmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz.Sizler evinizi taşıtmadan önce kesinlikle Sinop Nakliyat firmasıyla iletişime geçiniz.

 

Sinop Nakliyat

Şehir içinde ve şehirler arası yollarda gördüğünüz kamyon ve tırlar ile verilen Sinop nakliyat hizmetinde kişilerin ve kurumların eşyaları bir yerden diğer bir adrese taşınmaktadır. Bu hizmeti almak istediğinizde firmamız gibi deneyimli firmaları tercih etmeniz sorun yaşamadan eşyalarınızın nakliyesinin yapılması için önemlidir. Uzun bir süreç olan nakliyatın planlanması ve sürecin de doğu yönetilmesi gerekmektedir. Yetkili personelimiz de bu konuda deneyimlidir ve hiçbir aksilik yaşanmasına izin vermemektedir.

Sinop Ev taşıma asla kendi başınıza yapmamanız gereken bir iştir. Çünkü eşyaların zarar görmeden taşınması için uzman kişilerce ve doğru yöntemler ile paketleme yapılarak toplanması gerekmektedir. Eşyaların uygun araçlar ile de taşınması şarttır firma olarak uzman ekip ve uygun araçlarımız ile hizmet veriyoruz.

4 Adet Yorum Var, Sinop Hakan Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Sinop Hakan Nakliyat   25-04-2019

Fiyat ve Kalite. Sinop Hakan Nakliyat firmanız ile taşındım. Gönderdikleri ekip oldukça kısa sürede bütün evi hiçbir eşyaya zarar vermeden taşıdılar. Sanırım nakliye işini bu kadar ciddiye alan başka bir firma daha yoktur. Taşıma ücretleri de oldukça uygun. Nakliye firması soran herkese önerdiğim ilk firma hiç şüphesiz Sinop Hakan Nakliyedir. Tüm çalışanlara şükranlarımı sunuyorum.


Sinop Hakan Nakliyat   25-04-2019

Merhabalar, Sinop Hakan Nakliyat firmanız'dan çok memnun kaldım. Verdikleri hizmetten dolayı personellere çok teşekkür ediyorum. Kaliteli ve sağlıklı bir şekilde iş yaptılar. Hızlı ve sorunsuz şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Başarılarının devamını dilerim.


Sinop Hakan Nakliyat   20-08-2019

Bu firma evimi taşırken fırını düşürdü ardından koliyi devirdiler ve icindeki tüm mutfak malzemeleri çöp oldu, afedersiniz bile demediler ben 8 kez evimi taşıdım bu kadar özensiz bir firma görmedim kimseye önermiyorum.


Sinop Hakan Nakliyat   24-10-2019

Sinop ev taşıma alanında göstermiş oldukları profesyonel çalışmalar ile herkesin memnuniyetini sağlayabilen Hakan nakliyat firmasına teşekkür ederiz. Sinop'un önde gelen firmalarından olup, sizlerin memnuniyetini neyin sağlayacağını da en iyi şekilde tespit ediyorlar. Aldıkları paranın daha fazlasını hak ediyorlar. Teşekkür ederiz.


ankara nakliyat