ofis taşıma
Sinop Milli Nakliyat
Şehir Sinop
Yetkili Zafer Bey
Telefon

0537 236 49 07

0 535 374 96 37

Adres Gelincik Yolu Cd. Gelincik Mahallesi Merkez/Sinop
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Milli Nakliyat olarak 1995 Yılından beri Sinop’un bu sektörde hizmet vermeye başlamış ve Sinoplu vatandaşlarımız başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde kaliteli  taşımacılık hizmetlerini halen sürdürmektedir. Asansörlü ve sigortalı olarak özellikle evden eve nakliyat sektöründe lider konuma gelmiştir. Tamamen yerli sermaye ile kurulan firmamız devletimize Sinop’da bulunan nakliyat firmalarından kat be kat fazla  katma değer sağlamaktadır. Milli nakliyat adından da anlaşılacağı üzere her daim devletimizin yanında olmuş taşımacılık hizmetlerinde devlet kurumlarına özel %40 indirimli hizmet vermektedir.

 

Sinop Nakliyat 

Uzun yıllardır sektörde yer almanın verdiği tecrübe ile ihtiyacınız olan Sinop nakliyat hizmetini yüksek kalitede vermekteyiz. Araç filomuzu sürekli yenilemekte ve müşterilerimizin eşyalarının araç içinde güvende olmasını sağlamaktayız. Ülkenin her il ve ilçesine hizmet götürmekte kişisel nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanında kurumsal nakliyat ihtiyaçlarına da cevap vermekteyiz.

Nakliyat hizmeti alacak kişilerin bunu en uygun fiyatlar ile almak istiyor olmaları sonucunda Sinop parça eşya taşımacılığı hizmeti verilmeye başlanmıştır. Bu hizmeti firmamızdan almanız sizler için avantaj olacaktır. Çünkü fiyatların uygun olmasının yanında araçlarımızın çok geniş olması ile eşyalarınız araç içinde sıkışmayacak ve yüklenen diğer eşyalar ile karışmayacaktır.

3 Adet Yorum Var, Sinop Milli Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Sinop Milli Nakliyat   25-04-2019

Merhabalar, Sinop Milli Nakliyat firmanız ile Ankara'ya taşındım. Yol boyunca hiç bir sorun olmadı. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Genel olarak çok memnun kaldım. Personeller ise çok çalışkan ve kibardılar takdirimizi kazandılar. Kendilerine çok teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Sinop Milli Nakliyat   25-04-2019

Sinop Milli Nakliyat firmanız ile İstanbul'a yeni adresime taşıttım. Genel Olarak çok memnun kaldım. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Eşyalarım çizilmedi, kırılmadı çok sevindim. Yeniden taşınacak olursam eğer tek tercihim sizsiniz. Tekrar ararım sizi. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Sinop Milli Nakliyat   25-10-2019

Sinop Milli Nakliyat eşyaların ebatlarına göre uygun araçları seçerek nakliyatı başlatıyorlar. Eşyaların hepsine dikkatli bir şekilde özen göstererek zarar gelmesinin önüne geçiyor. Nakliyat sırasında hem işlerini hemde bizlerle ilgilenerek içimizi rahat tutmasını sağlıyor. Ben bu firmadan mutlu ayrıldım sizlere de öneriyorum.