ofis taşıma
Şırnak Cizre Dostlar Nakliyat
Şehir Şırnak
Yetkili Eyüp Bey
Telefon

0533 416 45 85

0533 416 45 85

Adres Nesimi Cd. No: 26 73200 Cizre/Şırnak
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve taşımacılık sektöründe sahip olduğumuz tecrübeyle,
eşyalarınız güvenli ve özenli bir şekilde yeni adresinize taşıyoruz.
Taşıma esnasında eşyalarınızın hasar görmesini ve kirlenmesini engellemek amacıyla,tüm mobilyalarınızı poşetlerle paketliyoruz.Paranızın tam karşılığını vermek ve aldığınızın tam hakkını vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Şırnak Ev Taşıma 

Eskiden zorlu bir süreç olan Şırnak ev taşıma işini artık firmamız sizler için kolay bir hale getirmektedir. Profesyonel bir kadro ile hizmet vererek eşyaların zarar görmeden en kısa sürede taşınmasını sağlamaktayız. Mobilyaların sökülmesi ve kurulması gibi ayrıntıları da yine uzman ekibimiz ile bizler yapmaktayız. Kırılma ihtimali olan eşyalar için ekstra önlemler almaktayız.

Evini taşıyacak kişilerin üst katlarda oturuyor olması sahip olduğumuz asansör sistemleri sayesinde artık bir sorun değil. Çünkü Şırnak asansörlü nakliyat yaparak hızla ve zarar görmeden araçlarımıza yüklenmesini sağlıyoruz.  Araçlarımızın içlerini süngerle kaplıyor güvenliği arttırıyoruz. Kesintisiz hizmet vererek sizlere uygun olan zaman içinde taşınmanızı planlıyor ve bunu gerçekleştiriyoruz.

4 Adet Yorum Var, Şırnak Cizre Dostlar Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Şırnak Cizre Dostlar Nakliyat   25-04-2019

Merhabalar Cizre Dostlar Nakliyat firmanızın sahibini ve uzman personellere teşekkür ediyorum. Gerçekten işini titiz ve sağlıklı bir şekilde yaptılar. Verdikleri hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. Başarılı bir taşınma işlemi gerçekleşti. Başarılarının devamını dilerim. İyi çalışmalar.


Şırnak Cizre Dostlar Nakliyat   25-04-2019

Merhabalar Şırnak Cizre Dostlar Nakliyat gönderdikleri ekip oldukça kısa sürede bütün evi hiçbir eşyaya zarar vermeden taşıdılar. Sanırım nakliye işini bu kadar ciddiye alan başka bir firma daha yoktur. Taşıma ücretleri de oldukça uygun. Tüm çalışanlara şükranlarımı sunuyorum.


Şırnak Cizre Dostlar Nakliyat   24-10-2019

Şırnak ilinde işinin ehli olmuş, kurumsal ve bireysel profesyonel bir şekilde hizmet verebilen bir firma. Eşyalarımı Şırnak'tan Kayseri'ye taşıtırken bu firmanın yardımlarından yararlandım. Şüphe duymamı sağlayacak hiçbir işlemde bulunmadılar. Eşyalarımı güvenli bir şekilde yeni adresime ulaştırdılar.


Şırnak Cizre Dostlar Nakliyat   25-10-2019

Kendilerine teşekkür ederim, zarar ve ziyan olmadan her şeyi hallettiler. Genel olarak çok memnun aldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Şırnak Cizre Dostlar Nakliyat eşyaları koruma altına alarak yeni evinizle buluşturuyor. Başarılarının devamını dilerim. Çevremdeki bütün herkese bu firmaya önermeye devam edeceğim.


ankara nakliyat