ofis taşıma
Sivas Öncü Nakliyat
Şehir Sivas
Yetkili Zeki Bey
Telefon

0346 211 44 58

0 535 374 96 37

Adres Gülyurt Mahallesi İstiklal Caddesi No :85 Tapu Kadastro Karşısı Merkez / Sivas
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Sivas Öncü Asansörlü Nakliyat olarak evden eve nakliye sektöründe 10 yıla aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşıma hizmetimizin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilincinde nakliyat sektöründeki çalışmalarımızı uzman personellerimiz ve kuruluş sahiplerimiz olarak sürdürmekteyiz. Türkiye’ nin tüm illerine evden eve hizmetini profesyonel kadromuz ile garantili sigortalı bir şekilde sunmaktayız.
Asansörlü Evden Eve Nakliyat Sivas
Sivas Öncü Asansörlü Evden Eve Nakliyat kuruluşumuz olarak Sivas’ın her yerine evden eve taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır. Çalışma prensibimiz olarak eşyalarınızı taşımacılık öncesi sigorta kapsamına alıyoruz. Eğer ki eşyalarınızın başına sel , yangın gibi doğal afetler gelirse sigorta’dan size geri ödeme yapıyoruz.

 

Sivas Ev Taşıma 

Oturduğunuz evden taşınmanız gerektiğinde eşyalarınız zarar görmeden taşınabilmeniz için firmamız gibi profesyonel olarak hizmet veren firmalardan hizmet almalısınız. Bu sayede Sivas ev taşıma konusunda uzman bir ekip tarafından eşyalarınız doğru teknik ve malzeme ile paketlenerek koruma altına alınacak ve nakliyat yapmaya uygun araçlar ile en kısa sürede yeni adrese taşınacaktır.

Şehir dışına taşınmanız gerektiğinde sizlere Sivas şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile yardımcı olmakta ülkenin bütün il ve ilçelerine hizmet götürmekteyiz.  Yeni model araçlarımız ve profesyonel sürücülerimiz ile eşyalarınızın uzun yol boyunca da güvende olmasını sağlamaktayız. Sigorta desteği vererek içinizin rahat edeceği bir taşınma süreci yaşamanızı sağlamaktayız.

2 Adet Yorum Var, Sivas Öncü Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Sivas Öncü Nakliyat   25-04-2019

Sivas Öncü Nakliyat firmanız ile taşındım. Öncelikle Öncü Nakliyat firmanızın sahibi ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Tayin yüzünden taşınmamız gerekti ilk aklıma gelen şey nakliyat firması eşyalarımı taşırken ya zarar verirse oldu. Bunu çok fazla düşündüm ama Öncü Nakliyatı tesadüfen bulmuş olmama karşın sanki birinin referansıyla gitmişiz gibi bizimle ilgilendiler. Çok memnun kaldım , başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Sivas Öncü Nakliyat   25-04-2019

Öncelikle iyi ki Sivas Öncü Nakliyat firmanızı seçmişim. Eşyalarımı taşıma sırasında o kadar hassas davrandılar ki ben şaşırdım. Sizde firmadan hizmet aldığınızda benim ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. Allah yollarını açık etsin. Genel olarak çok memnun kaldım. İyi Çalışmalar dilerim.