ofis taşıma
Sivas Pınar Taşımacılık
Şehir Sivas
Yetkili Tekin Bey
Telefon

0346 223 07 29

0346 223 07 29

Adres Pulur Mah. Ahi Emir Cad. Tosuner Apt. No:6 SİVAS/MERKEZ
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Sivas asansörlü taşımacılık ve Sivas evden eve nakliyat denildiğinde akla gelen ilk isim olan Pınar nakliyat taşıma esnasında her şekildeki her türlü eşyalarınıza uygun olan özel paketleme ve Sivas’taki en iyi ustalardan biri ile mobilya sökümü kurumu ve montajı yapmaktadır. Eşyalarınızın kirlenmemesi için,koltuk, yatak ve baza gibi eşyalarınız 1 metre 1.5 metre 2 metre 2.5 metre 3 metre 3.5 metre 4 metre özel graf kağıtlı kalın vakumlu poşetler ile kaplanarak muhafaza edilerek itinayla taşınır.Evdeki kırılacak olan mutfak ve salon içindeki porselen ve cam eşyalarınız vakumlu poşetlerle kırılmayacak şekilde ambalaj yapılarak itina ile özel kalın mukavva fıçılarla itina ile kırılmadan taşınır.Mekan yataklar tek kişilik ve çift kişilik pvc kılıflarla hasar almaması ve kirlenmemesi için muhafaza edilir ve özenle taşınır.Plazma Tv ler özel olarak kendi kolilerinde taşınır. evden eve taşımacılık sadece eşyanızın taşınması değildir evden eve de önemli olan sizin memnuniyetinizdir .

 

Sivas Evden Eve Nakliyat

Firmaların arasından kendimizi profesyonel hizmetlerimiz ile soyutladığımız Sivas evden eve nakliyat hizmetlerinde, müşteri memnuniyetini asla alçaltmıyoruz ve sizlere layık olabilecek tüm yöntemleri kullanıyoruz. Firma olarak kurumsal kimliğimiz olduğu için, tüm hizmetlerimizi belli bir hizmet standartlarında gerçekleştiriyoruz. Yıllardan beri kalitemizden taviz vermeden üstün kalite hizmetler sunduğumuz için gerek tecrübe açısından gerekse yetkinlik açısından kendimizi devamlı geliştirdik sonucunda siz vatandaşlarımızın evlerini sorunsuz bir şekilde taşımayı başardık. Firmamızın üstün yetkinliklerinin olduğu Sivas evden eve nakliyat hizmetlerinden sizlerde hızlıca yararlanmak isterseniz, iletişim bilgilerimiz sayesinde bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sivas evden eve nakliyat süreçlerinin uzman firması olarak gurur ve profesyonellikle tüm taleplerinizde yanınızdayız. Bizlere güvenin, eşyalarınızın güvenliğini maksimum seviyelerde tutarak yeni adresinize ulaştıralım.

4 Adet Yorum Var, Sivas Pınar Taşımacılık

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Sivas Pınar Taşımacılık   25-04-2019

Merhabalar, Sivas Pınar Taşımacılık Nakliyat firmanız'dan memnun kaldım. Hem başarılı , hem de hızlı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Hiç bir şey kırılmadı, çizilmedi. Verdikleri hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. Genel olarak çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. İyi Çalışmalar dilerim.


Sivas Pınar Taşımacılık   25-04-2019

Merhabalar , Sivas Pınar Taşımacılık Nakliyat firmanız ile taşındım. Hakikaten sabah gelen ekibin tutumu ve profesyonel davranışları bizi çok etkiledi. Herkese tavsiye edebileceğim bir firmadır. Kendilerine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar dilerim.


Sivas Pınar Taşımacılık   24-10-2019

Pınar nakliyat firması ile eşyalarımı şehir içi nakliyat hizmeti alarak taşıdım. Harikalar yarattıkları paketleme işlemleri, asansörlü nakliyat araçları ile memnuniyetimi sağlamayı başardılar. Eşya taşıma konusunda tecrübe ve standart sahibi firma arıyorsanız bu firmayı arayabilirsiniz.


Sivas Pınar Taşımacılık   25-10-2019

Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Personeller ise işlerini severek yapıyorlar başarılı bir hizmet verdiler bize. Kendilerine çok teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Sivas Pınar Taşımacılık Firması kaliteden ödün vermeden çalışmaktadır. Başarılarının devamını dilerim.


ankara nakliyat