ofis taşıma
Sivas Uzmanlar Nakliyat
Şehir Sivas
Yetkili Ozan Bey
Telefon

0536 855 08 30

0 535 374 96 37

Adres Şeyh Şamil Mah. Necmettin Erbakan Caddesi No:4 Sivas
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Sivas nakliyat firmaları arasında kendini kanıtlamaya çalışan ve bu konuda diğer  nakliyat firmalarını geride bırakmayı hedef haline getirmiş bir şirketiz. Hakkımızda ne söylenirse söylensin bizler öyle bir ekibiz ki Sivas evden eve nakliyat hususunu herkesten daha iyi araştırıp geliştirerek uygulamaktayız. Her zaman değişikliğe uğrayan araç taşıma sistemleri ve bu sistemlerin araçlara uygulanıyor oluşu ile değişen araç kullanım prensiplerini öğrenmek adına kurslara katılım göstermekteyiz. Nakliye firması elemanları olarak her zaman diliminde tecrübemize tecrübe katmakta ve en gelişmiş teknolojilerle insanlığa hizmet etmeyi birincil amaç edinmiş bulunmaktayız. Kimi zaman ev taşıma kimi zaman ofis yer değişikliği ya da şehir değişimi gibi durumlarla karşı karşıya kalmakta ve bizden beklenilen hizmet anlayışını en prensipli şekilde yerine getirmekteyiz.

 

Sivas Ev Taşıma 

Eşyalarınız zarar görmeden ve sorun yaşamayacağınız bir Sivas ev taşıma sürecini sizlere uzman kadromuz ile sunuyoruz. Evinizi ziyaret ederek eşyalarınızı görüyor kaçıncı katta olduğuna bakıyor ve kaçıncı kata taşınacağını öğreniyor daha sonra da yeni adresin kaç kilometre uzakta olduğuna bağlı olarak sizlere en uygun fiyat teklifini hazırlayarak sonradan ilave maliyetler çıkartmıyoruz. Paketleme ve ambalajlama desteği veriyor evinizin taşınma sürecini tamamen üstleniyoruz.

Taşınma sırasında eşyalarım zarar görürse bunu kim karşılayacak endişesi yaşamamanız için Sivas sigortalı evden eve nakliyat yapıyoruz. Diğer firmalar gibi bunu sözde bırakmıyor ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile gerçek değerinden sigorta yapılmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsiyor ve hizmet kalitemizi asla düşürmüyoruz.

2 Adet Yorum Var, Sivas Uzmanlar Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Sivas Uzmanlar Nakliyat   25-04-2019

Merhabalar , Uzmanlar Nakliyat firmanız ile taşındım. İlk olarak bu firmanızı ararken bu endişelerimi de göz önünde bulundurdum ama gerçekten de o kadar temiz iş çıkardılar ki teşekkür etmek içimden geldi. Çok memnun kaldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Sivas Uzmanlar Nakliyat   25-04-2019

Merhabalar, Sivas Uzmanlar Nakliyat firmanız ile taşındım. Gerçekten çok memnun kaldım. Hızlı ve sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarımı ise hasarsız bir şekilde teslim aldım. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını dilerim. İyi çalışmalar.