ofis taşıma
Star Diyarbakır Nakliyat
Şehir Diyarbakır
Yetkili Ferit Bey
Telefon

0 535 021 21 04

0 535 374 96 37

Adres Bayındırlık Cad. 343. Sok. Çelebi 10 Apt. B Blok No:10 21100 Ninova Yanı Sağlık ocağı bitişiği Bağlar / DİYARBAKIR
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Star Diyarbakır nakliyat firması Ferit Çelik önderliğinde 1989 yılında bu sektöre giriş yapmıştır. Bu sektörde en eski firmalardan olan Star Diyarbakır evden eve nakliyat konusunda en tecrübeli firmaların başında gelmektedir. Günümüzde insanlar evden eve taşımacılık konusunda sıkıntı çekmektedir. Birçok kişi evini taşırken eşyalarına zarar gelmesini istemez. Star Diyarbakır firmamız bu konuda büyük bir çalışma yaparak tüm eşyalarınızı sigorta altına almıştır. Böylelikle meydana gelebilecek zararlar en kısa sürede size ödenmektedir.
Türkiye’nin en yenilikçi ve en tecrübeli nakliyat şirketi olan Star Diyarbakır bu konuda mükemmel hizmet sunmaktadır. Bugüne kadar yaptığı sayısız hizmet ile müşterilerinin beğenisini kazanmayı başaran firmamız emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Star Diyarbakır Hizmetleri

Star Diyarbakır nakliyat firması birçok donanımlı araçları ve usta şoförleri ile nakliyat işlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapıyor. Star Diyarbakır nakliyat firması birçok hizmeti bünyesinde barındırıyor. Diyarbakır merkezli olan firma sadece Diyarbakır içi değil Türkiye’nin birçok vilayetinde hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat işini en iyi şekilde yapıyor. Star Diyarbakır nakliyat şirketi parça eşya taşıma konusunda uzman bir şekilde hizmet veriyor. Ayrıca sadece ev taşıması değil ofis ya da büro eşyalarının taşıması konusunda da hızlı ve güvenli bir biçimde hizmet sunuyor.

Diyarbakır Sigortalı Evden Eve Nakliyat 

Sigorta günümüzde önem kazanmaya devam etmektedir. Firma olarak bizler de Diyarbakır sigortalı evden eve nakliyat yaparak müşterilerimizin sigorta güvencesi altında taşınmalarını sağlamaktayız. Sigortayı ekibimiz evlerine girdiği andan başlatıyor ve yeni adresinize nakliyesi tamamlanana kadar da sürmesini sağlıyoruz. Eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile sağlıyoruz.

Taşınma olayının en kısa sürede sonuçlanması müşterilerimiz kadar bizlerinde isteğidir. Bu amaçla Diyarbakır asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Modern asansör sistemlerimiz ile yüksek katlarda oturan müşterilerimizin eşyalarını bina merdivenlerini kullanmadan taşıyoruz. Portatif asansörlerimizi binanızın önüne getiriyor ve ekibimiz eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemini bitirdiğinde asansörler ile araçlara nakliyesini sağlıyoruz.

3 Adet Yorum Var, Star Diyarbakır Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Star Diyarbakır Nakliyat   18-04-2019

Merhabalar , Star Diyarbakır Nakliyat çok iyi bir şekilde hizmet verdiler. Huzur ve güvenle taşınmamı sağladıkları için öncelikle evimde bana yardımcı olan firma personeline ve bu personeli bu kadar düzgün eğiten firma yetkililerine çok teşekkür ederim. Hem taşınmamı sağladılar hem de nakliyat firmalarına ön yargımı yıktıkları için bir kez daha teşekkürler Star Diyarbakır Nakliyat.


Star Diyarbakır Nakliyat   18-04-2019

Merhabalar, Star Diyarbakır Nakliyat firmanız ile taşındım. Personeller ise güler yüzlü ve çok kibardılar. İşini severek yapıyorlar. Bu kadar sessiz ve profesyonel bir ekiple çalışmamıştım daha önce. Tüm ekibe ve Star Diyarbakır Nakliyat.


Star Diyarbakır Nakliyat   11-07-2019

Firmayı arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum ve eşyalarımı taşıtmak için anlaştım. Çünkü arkadaşım şehirler arası nakliyat hizmetlerinden yararlanıp başka bir şehire taşınmıştı. O hizmeti verirken sorun yaratmayan firma şehir içi nakliyat hizmetinde hiç yaratmaz dedim. Öyle de oldu. Gayet profesyonel bir şekilde hareket ederek eşyalarımı yeni adresime ulaştırdılar.