ofis taşıma
Tekirdağ Atak Evden Eve Nakliyat
Şehir Tekirdağ
Yetkili Ferman Bey
Telefon

0532 730 4998

0532 730 4998

Adres Bağlık Mahallesi Otoban Sokak. No:14 Çerkezköy Tekirdağ
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Atak Evden Eve Nakliyat Tekirdağ ilinde nakliye hizmeti veren kaliteli bir nakliye firmasıdır .Atak Evden Eve Nakliyat 1984 yılında Tekirdağ ilinde kurulmuş olup; Türkiyede birden fazla ile şehirler arası nakliyat alanında da eşya taşıma hizmeti sunan bir firmadır. Evden eve nakliyat alanında en çok faliyet gösteren firmamız bu alanda bir çok; Tekirdağ ilinde evden eve eşya taşıması yapmış ve müşterilerinin memnuniyetini sağlayan nakliye faliyetleri göstermiştir.Dürüstlüğü ve etik çalışma prensibini ilke edinmiş firmamız sizlere evden eve eşya taşıma işinin dışında bir çok farklı alanda kurumsal eşya nakliyesi çalışması da sunmaktadır. Atak evden eve nakliyat firmamızı rakiplerinden ayıran en büyük özelliği uygun fiyata kaliteli nakliye hizmeti sunma çalışma stilidir. Bu sayede eşyalarını taşıdığımız her müşterilerimizin akıllarında kalmayı başarıp bir sonraki nakliyat ihtiyaçlarında da tercih edilme durumumuz olmuştur.

 

Tekirdağ Ev Taşıma 

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren firmamız Tekirdağ ev taşıma ihtiyacınız için üstün kalitede hizmet vermektedir. Geniş kadromuz ile sizlere hızla sonuçlanacak bir taşınma planı sunmakta onaylamanız halinde de en kısa sürede bütün güvenlik önlemlerini alarak evinizi yeni adresine taşımaktayız. Mobilyaların demontajını ve montajını yapmakta, elektronik ve kırılacak eşyalar için ekstra güvenlik önlemleri almaktayız.

Nakliyat sektöründe uzun yıllardır yer alıyor ve her türlü ürün ve malın nakliyatını yapmaya uygun araçlarımız ile Tekirdağ kurumsal nakliyat hizmeti de veriyoruz. Uzman ekibimiz ile mallarınızın istediğiniz noktadan alınarak yine istediğiniz noktaya en kısa sürede nakliyesinin yapılmasını sağlıyoruz. Araç takip sistemimiz ile sizlere nakliyenin her aşamasında bilgi veriyoruz.

3 Adet Yorum Var, Tekirdağ Atak Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Tekirdağ Atak Evden Eve Nakliyat   25-04-2019

Merhabalar, Tekirdağ Atak Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Ben firmanın tüm çalışanlarına buradan teşekkür ederken aynı zamanda şunu da belirtmek istiyorum mutlaka ama mutlaka evinizi taşıtmak istediğinizde bu firmanın çalışanlarıyla iletişime geçmelisiniz. Şimdiden firma ve çalışanlarına kolay gelsin tekrar işim olduğu zaman emin olun yine sizi çağıracağım. Adresiniz ve telefon numaranızı bir kenara not ettim.


Tekirdağ Atak Evden Eve Nakliyat   25-04-2019

Merhabalar Tekirdağ Atak Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Verdikleri hizmetten dolayı çok memnun kaldım ve kendilerine çok teşekkür ederim. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İyi Çalışmalar .


Tekirdağ Atak Evden Eve Nakliyat   25-10-2019

Tekirdağ Atak Evden Eve Nakliyat başarılı bir iş çıkartarak yeni evime taşınmama yardımcı oldular. İletişime geçtikten kısa süre içinde evime taşınmamı sağladılar. Eşyalarım kırılma yönünden kırılabilecek malzeme olduklarından dolayı korkularım vardı. Bu ekibi karşımda gördüğümde gönül rahatlı ile eşyalarımı teslim ettim. Eşyalarım sorunsuz, zarar görmediğinden sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.


ankara nakliyat