ofis taşıma
Tekirdağ Atanur Nakliyat
Şehir Tekirdağ
Yetkili Fatih Bey
Telefon

0 532 275 51 86

0 535 374 96 37

Adres Turgut Mh. Atatürk Bulvarı Sevgi Apt. No: 4/C (Sahil Yolu Üzeri Cemal Ünlüsaraç Üstgeçiti Yanı) Tekirdağ, 59100
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Atanur nakli̇yat toplamda 40 yıllık nakli̇yeci̇li̇k tecrübesi̇ne sahi̇p olan Teki̇rdağ Süleymanpaşa merkezli̇ bi̇r kuruluştur. Atanur nakli̇yat evden eve nakli̇yat ve ofi̇sten ofi̇se nakli̇yat i̇şleri̇ni̇ ek i̇ş olarak görmemekte evden eve nakli̇yat ve ofi̇sten ofi̇se nakli̇yatı tek i̇ş olarak beni̇msemektedi̇r. Atanur nakli̇yat evden eve nakli̇yat ve ofi̇sten ofi̇se nakli̇yat i̇çi̇n gerekli̇ bütün tekni̇k ve yasal donanıma sahi̇p olarak faali̇yetleri̇ni̇ sürdürmektedi̇r. Atanur nakli̇yat komple ev eşyası taşımacılığı ve ofi̇s eşyası taşımacılığı‘nın yanı sıra 2014 yılından bu yana trakya bölgesi̇ ve ege bölgesi̇ arasında toplam 50’ye yakin i̇lçeye parça ev eşyası taşımacılığı ve ofi̇s eşyası taşımacılığı konularında da hi̇zmet vermektedi̇r. Bunun yanında uzun dönemli̇ tesli̇matlar i̇çi̇n müşteri̇leri̇ne depolama hizmeti ve ambalajlama hi̇zmeti̇ de sunmaktadır. Kurumsal taşımalar konusunda da uzun yıllara dayanan tecrübesi̇ bulunmaktadır.

 

Tekirdağ Ev Taşıma 

Her evin eşyasının kıymetli olduğunun bilinciyle Tekirdağ ev taşıma hizmeti için bizi tercih etmeniz halinde üstün kalitede hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın zarar görmeden taşınacağı bir süreç sunmaktayız. Eğitimli ekibimiz ve kaliteli malzeme ile paketleme yapmakta, mobilyaların sökülmesi ve kurulması işlemini de yine ekibimiz ile yapmaktayız. İçleri geniş yeni model araçlarımızda eşyalarınızın sıkışmadan doğru yerleştirilmiş olarak zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız.

Kaliteli olarak sunduğumuz hizmetler arasında Tekirdağ eşya depolama da yer almaktadır. Bu hizmetimiz ile bir süreliğine kullanmayacağınız eşyalarınızın korunaklı depolarımızda güvende olmasını sağlamaktayız. Sigorta desteğini eşyalarımız depolarımıza girdiği andan itibaren vererek oluşabilecek doğal afetlerde meydana gelebilecek hasara karşı da bu şekilde önlem almaktayız.

3 Adet Yorum Var, Tekirdağ Atanur Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Tekirdağ Atanur Nakliyat   25-04-2019

Merhabalar, Tekirdağ Atanur Firmanız ile taşındım. Hem uygun fiyatı ile hem de verdikleri kaliteli hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. Firmayla anlaştık ve eşyalarımı taşıttım gerçekten de bu kadar iyi olduklarını bilmiyordum ama bundan sonrada herkese bu firmayı tavsiye ediyorum.


Tekirdağ Atanur Nakliyat   25-04-2019

Merhabalar , Tekirdağ Atanur Nakliyat firmanız ile taşındım. Genel olarak çok memnun kaldım. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Çizilmedi, kırılmadı. bu firmayı gönül rahalığıyla herkese tavsiye edebilirim. İyi Çalışmalar dilerim.


Tekirdağ Atanur Nakliyat   24-10-2019

Tekirdağ'da olan herkes Atanur nakliyat firmasının hizmetlerini duymuştur. Ben de önceden bilgili ve tavsiyeler üzerine onlarla iletişime geçtim. Güvenimimi sarsmamayı başardılar. Oldukça profesyonel bir çalışma ve güvenlik önlemlerinin yüksek olduğu hizmetler ile yeni evime taşınmamı sağladılar. Teşekkür ederiz.