ofis taşıma
Tokat 60 Nakliyat
Şehir Tokat
Yetkili İhsan Bey
Telefon

0 356 213 06 60

0 535 374 96 37

Adres Esentepe Mah. Şehit Şükrü Ulaşer Cad. No:27 Tokat / Merkez (Delik Kapı Cami Arkası Çarşamba pazarı içi)
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Tokat 60 Nakliyat evden eve taşımacılıkta Profosyonelliğimiz ve titiz ve itinalı çalışmamız ile bürodan büroya, ofisden ofise, evden eve nakliye işlerini siz sayın müşterilerimize sorun ve problem olmaktan çıkarıyoruz.

Geçmiş yılların firmamıza verdiği birikim tecrübe, taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personelimiz, geniş servis ağımız ve evden eve nakliyat işine göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kadromuz ile sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

 

Tokat Ev Taşıma 

Evinizi taşımanız gerektiğinde zaman kaybı yaşamamanız ve eşyaların zarar görmemesi için firma olarak Tokat ev taşıma hizmetimiz ile yardımcı oluyoruz. Yetkili arkadaşlarımız ile evinizi ziyaret ederek eşyaları görüyor ve alınan bilgiler ışığında bir taşınma planı oluşturuyoruz. Çıkabilecek sorunları öngörüyor bunlar için önlem alıyoruz. Taşınma sürecini işinde uzman bir ekip ile yürütüyor sizi küçük ayrıntılar ile uğraştırmıyoruz.

Evinizi taşımanız gerektiğinde bunun uygun maliyetli olmasını istediğinizde de Tokat parça eşya taşımacılığı hizmetimiz ile yardımcı oluyoruz. Aynı yönde taşınacak eşyaların tek araca yüklenmesi ile verilen bu hizmet ile müşterilerimize uygun çözümler sunuyoruz. Eşyaların araçlara yüklenmesi sırasında yetkili personelimiz gerekli denetimi yapmaktadır.

3 Adet Yorum Var, Tokat 60 Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Tokat 60 Nakliyat   26-04-2019

Tokat 60 Nakliyat firmanız ile Hatay'a işim dolayısıyla taşındım. Fiyat , hizmet oranına bakıldığında gayet mantıklı bir seçim. Kendilerine teşekkür ederim, zarar ve ziyan olmadan her şeyi hallettiler. Genel olarak çok memnun aldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Tokat 60 Nakliyat   26-04-2019

Merhabalar ,Tokat 60 Nakliyat firmanız ile taşındım. Verdikleri hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. Gerçekten beni çok memnun ettiler. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İyi Çalışmalar dilerim.


Tokat 60 Nakliyat   28-08-2020

Asla tavsiye etmem. 3+1evim için küçük bir kamyon gönderdiler. Eşyalarım sığmadı. Kasanın üstüne bağladılar yatak ve bazaları. Doğru düzgün sarmadılar eşyalarımı. Profosyonellik 0.