ofis taşıma
Tokat Evden Eve Eşya Taşımacılığı
Şehir Tokat
Yetkili Melih Bey
Telefon

0535 552 72 61

0 535 374 96 37

Adres Ertuğrulgazi Mahallesi, Kelkit Sk. No:2 60500 Erbaa/Tokat
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Tokat’ta taşınmak istediğiniz adresinizden belirtmiş olduğunuz adrese eşyalarınızın sorunsuz şekilde teslim edilmesi için Tokat evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip arkadaşlarımız sorunsuz şekilde işlem yapılmasını sağlamaktadır. Yapmış olduğunuz talepler doğrultusunda belirtmiş olduğunuz adrese ulaşım sağlanarak gerekli kontrollerin yapılmasının ardından çalışmalar başlatılmaktadır. Ekspertiz tarafından yapılacak kontroller gerekli olacak ekipman, ekip sayısı ve fiyat seçenekleri konusunda bilgi alınmasını sağlamaktadır.

 

Tokat Ev Taşıma 

Taşınmanız gerekiyor ama eşyalarınızın zarar görmesinden endişe ediyorsanız Tokat ev taşıma hizmetimizden yararlanmanız doğru seçim olacaktır. İşinde uzman ekibimiz eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli bütün önlemleri alacak ve işlerini en iyi şekilde yapacakları içinde sizlerin memnun olacağınız bir taşınma gerçekleşecektir.  Size uygun zamanda taşınma gerçekleştirilecek ve yetkili arkadaşlarımız denetleme işini yaptığı için sizin başında durmanıza gerek olmayacaktır.

Tokat Şehir içi nakliyat yaparken müşterilerimize eşyalarının kaç saat içinde yeni adresinde olacağı bilgisi kesin olarak verilmektedir. Bu şekilde beklenirken zaman kaybı yaşanmasının önüne geçilmektedir. Üst katlarda oturan kişilerin eşyalarının taşınması için asansör sistemlerimiz devreye girmekte bina asansörleri kesinlikle kullanılmamaktadır.

2 Adet Yorum Var, Tokat Evden Eve Eşya Taşımacılığı

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Tokat Evden Eve Eşya Taşımacılığı   26-04-2019

Merhabalar, Tokat Evden Eve Eşya taşımacılığı ise gerçekten kusursuz bir taşınma deneyimi oldu. Gözümde çok büyüyen taşınma işlemini Tokat Ev Taşıma firmanız çok kolay ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağladı. Tüm Tokat Evden Eve Eşya taşımacılığı ekibine çok teşekkür ediyorum. Kesinikle herkese tavsiye ediyorum.


Tokat Evden Eve Eşya Taşımacılığı   26-04-2019

Tokat Evden Eve Eşya Taşımacılığı firmanız ise vaktinde geldi. Söylemediğimiz eşyaları bile sorunsuz taşıdılar. Çok memnun kaldım, zaten daha önceden bu firmayı kullanan arkadaşlar tavsiye etmişti ben de kesinlikle herkese Evden Eve Eşya Taşımacılığı firmayı tavsiye ederim.