ofis taşıma
Trabzon Armağan Nakliyat
Şehir Trabzon
Yetkili Başar Bey
Telefon

0530 566 04 61

0 535 374 96 37

Adres Armağan Nakliyat Tic. Ltd. Şti. Kunduracılar Cd. Sultan İş Hanı Kat.5 No.46 Ortahisar/Trabzon
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

1982 yılında Ankara’da çalışmalarımıza başlayıp şuanda aktif olarak Trabzon ve tüm Türkiye’de faaliyet göstermekteyiz.

Armağan Nakliyat olarak bizler 35 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimizi ve geleceğe adım atacakları hayallerini gururla taşımaktayız. Taşımacılık sektöründe hayat bulduğumuz ilk günümüzden itibaren, tüm önceliğimizi müşterilerimizin memnuniyetine odakladık ve bu günlere bu sayede ulaşabildik.

Aynı zamanda bu günlere, sadece ulaşmakla kalmadık. Her geçen gün daha da büyüdük, daha da profesyonelleştik. Paradan önce insan kazanmayı hedefleyerek, hizmetlerimizi her daim yatırımlar ile güçlendirerek, siz değerli müşterilerimizi en konforlu şartlarda taşımayı ilke edindik.

 

Trabzon Ev Taşıma

Yılın her günü taşınma ihtiyacı ortaya çıkabilmektedir. Bu ihtiyacın karşılanması için uzman ekibimiz ile bizlerde Trabzon ev taşıma konusunda kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Taşınma sürecini mümkün olduğunca kısa sürede tamamlayarak sizin normal hayatınıza dönebilmenizi sağlamaktayız. Kaliteli malzeme ve özel teknikler ile paketleme yaparak eşyalarınız için maksimum koruma sağlamaktayız. Araçlarımızda güvende olması için içlerini süngerle kaplamaktayız.

Evlerinizi ve ofislerinizi alanında uzman ekipler ile taşımakta olduğumuz gibi Trabzon nakliyat hizmetinde tecrübeli olmamız ve geniş araç filomuz ile kurumlara da hizmet verebilmekteyiz. Ülkemizin her noktasına hizmet götürmekte üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Sunduğumuz hızlı ve ekonomik çözümler ile müşterilerimizin nakliyat hizmeti alırken bütçelerinin zorlanmasını önlemekteyiz.

5 Adet Yorum Var, Trabzon Armağan Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Trabzon Armağan Nakliyat   12-04-2019

Firmanın verdiği hizmetleri daha önceden duyduğumuz için bu evini taşıyacak biri olduğu zaman direk bu firmayı öneriyoruz. Ben esnafım, bir kez dükkanımı, bir kezde evimi taşıttım. Verdikleri hizmetlerden de her zaman memnun kaldım. İşini temiz ve saygı çerçevesi içerisinde yapıyorlar ve teslim ediyorlar. Bu hizmetlerinden dolayı onları tebrik ederim.


Trabzon Armağan Nakliyat   12-04-2019

Şehrin önde gelen firmalarından olan bu firmayı arkadaşlarımın tavsiyesi sayesinde tanıdım. Eşimle beraber yeni evimize taşınırken biraz stres vardı üstümüzde. Bu yüzden uzman desteğine ihtiyaç duyduk. Hemen iletişime geçtim ve ortalama bir fiyat teklifi verdiler. Kabul ettim ve hızlıca evimi ziyaret ettiler eşyalarımı gördüler net bir fiyat teklifi verdiler. Uygun bir fiyattı o yüzden kabul edip evimi taşımalarını rica ettim. En iyi şekilde hizmet verdiler ve sorunsuz bir şekilde yeni evimize taşındık. Kaliteli hizmetlerinden dolayı onlara teşekkür ederim.


Trabzon Armağan Nakliyat   26-04-2019

Merhabalar , Trabzon armağan Nakliyat firmanız ile taşındım. Hızlı ve başarılı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Her şey için teşekkürler. Kaliteli, ayrıcalıklı hizmet isteyen arkadaşlar düşünmeden evlerini gönül rahatlığıyla taşıtsın. İyi günler.


Trabzon Armağan Nakliyat   22-08-2019

merhabalar: sizler saygı deger müşterılerımız yapmiş oldugunuz yorumlarınızdan dolayı sizlere ekip arkadaşlarım adına kendıme sizlerden sonsuz tşk.ler armagan nakliyat grup lojıstık yön krul baş Halit Arslan


Trabzon Armağan Nakliyat   17-10-2019

Bundan 1 ay önce kadar evimi trabzondan samsuna armağan nakliyati le taşıdım. Evimi anca yerleştirdiğim için aldığım hizmetten duyduğum memnuniyeti ancak bugün yazabiliyorum. Eşyalarımın taşınmasında emeği geçen başta halit bey olmak üzere tüm armağan nakliyat ekibine teşekkürmü bildirir. İlgili firmayı herkese tavsiye ederim. İyi çalışmalar.