ofis taşıma
Trabzon Holoğlu Nakliyat
Şehir Trabzon
Yetkili Fuat Bey
Telefon

0462 323 04 04

0462 323 04 04

Adres Gazipaşa mahallesi Atatürk Alanı Park Karşısı Taksim İş Hanı Kat: 1 Daire: 2 TRABZON
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Holoğlu Evden Eve Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri 2005 yılında Trabzon da kuruldu kurulduğu günden beri tüm teknolojik yenilikleri takip ederek siz değeri müşterilerimizin çözüm ortağı oldu.Evden eve nakliyat sektöründe geniş araç filomuz, profesyonel kadromuz ve evden eve asansörlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. Şehir içi şehir dışı tüm nakliyelerimiz yük emtia sigortası ile firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.Bizim için referansal kazanımlar çok önemlidir bu doğrultuda tüm işlerimizde müşterilerimizin beklentilerini tamamını karşılamak içim gece gündüz çalışmaktayız.

 

Trabzon Ev Taşıma 

Eşyalarınızın zarar görmeden nakliyesinin yapılacağı Trabzon ev taşıma hizmetini tecrübeli olmamız ile vermekteyiz. İşinde uzman kadromuz taşınma planı oluşturmakta ve bu planı sizin onayınıza sunmaktadır. Onaylamanız halinde de eşyalar için üst düzey güvenlik önlemleri alarak uygulamaktadır. Eşyaların üst katlarda olması hainde asansör sistemlerimizi kullanmakta eşyaların merdivenlerden indirilmesi sırasında zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmaktayız.

Geniş ve yeni model araçlarımız ile Trabzon şehirler arası nakliyat hizmetini vermekte ve şehir dışına taşınması gereken müşterilerimizin sorun yaşamadan taşınabilmelerini sağlamaktayız. Araç takip sistemlerimiz ile eşyaların nerede olduğu bilgisini istediğiniz an sizlere vermekteyiz. Şehirler arasında taşınacak eşyalarınızın miktarının az olması halinde daha ekonomik bir çözüm olarak parça eşya taşımacılığı hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

3 Adet Yorum Var, Trabzon Holoğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Trabzon Holoğlu Nakliyat   12-04-2019

Trabzon'un zorlu hava şartlarına yakalandığımız bir nakliyat hizmeti aldım. Ama inanır mısınız firma eşyaları o kadar iyi paketlemiş ki bir tane bile eşyamda bir zarar bir ıslanma yoktu. Taşırken tamamen güvenlik önlemlerini aldılar ve sonucunda sorunsuz bir şekilde evime ulaştırdılar. Ben çok memnun kaldım arkadaş bu firmadan. :)


Trabzon Holoğlu Nakliyat   12-04-2019

Firmanın şehir içi nakliyat hizmetinden yararlandım. Personelleri alanında uzman oldukları belliydi. Nakliyat başından sonuna kadar bana karşı saygılı, eşyalarıma karşı da gayet nazik davrandılar. Firmanın vermiş olduğu bu üstün kalite de hizmetten dolayı kendilerine teşekkürü borç bilirim.


Trabzon Holoğlu Nakliyat   26-04-2019

Trabzon Holoğlu Nakliyat firmanız ile taşındım. Genel olarak çok memnun kaldım. Hızlı ve başarılı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarımı zarar ziyan olmadan teslim aldım. Kendilerine çok teşekkür ederim. Başarılı bir iş çıkardılar prtaya. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


ankara nakliyat