ofis taşıma
Trabzon Yaylıoğlu Evden Eve Nakliyat
Şehir Trabzon
Yetkili Yahya Bey
Telefon

0462 323 00 64

0 535 374 96 37

Adres İSKENDER PAŞA MAHALLESİ DENİZ SOKAK NO:3/C OTEL HORON ARKASI TRABZON/TÜRKİYE
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

1997 yılında Trabzon’da ihtiyaç duyulan bir sektör olarak gördüğümüz evden eve nakliyat sektörüne küçük ama özverili bir işletme olarak  başladık. Gelişen teknoloji ve çağa ayak uydurarak aradan geçen 21 yılda kendimizi geliştirerek ülkemizin önemli bölgemizin  yetkili evden eve nakliyat firması olarak Trabzon’un ve Ülkemizin hizmetindeyiz.

11 Metreküpten 90 metreküpe kadar geniş araç filomuz mevcuttur. Şehir içinde eşyalarınızın taşınmasında ister oda oda ister komple tek bir araçla taşınmanıza olanak sağlayacak büyüklükte araçlarımızla hizmete devam etmekteyiz.
1+ 1 daireden 6+2 lik Villayı taşıyabilecek kapasitede araç filosuna ve ekip ekipmanına sahip bölgemizin tek firmasıyız.

 

Trabzon Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Her geçen gün artan kalitemiz ile birlikte üstün kalite de hizmetler de vermekteyiz. Ama bu hiç bir şekilde Trabzon evden eve nakliyat fiyatları konusunda fahiş fiyatlar ile hizmet vermemizi sağlamıyor. Kurulduğumuz günden bu yana anlayışlı bir firma olduk ve bu sayede bir çok müşterimizin saygı ve takdirini kazandık. Firma olarak üstün kalite hizmetlerimizi firmamızın ve sizlerin en uygun gördüğü fiyatlara veriyoruz. İki tarafında gönlünün hoş olduğu hizmetlerimizde asla kaliteden taviz vermiyoruz.

4 Adet Yorum Var, Trabzon Yaylıoğlu Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Trabzon Yaylıoğlu Evden Eve Nakliyat   26-04-2019

Trabzon Yaylıoğlu Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Verdikleri hizmetten çok memnun kaldım. Personeller ise çalışkan , ilgili ve çok kibar ekiplerdi. Başarılı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Trabzon Yaylıoğlu Evden Eve Nakliyat   26-04-2019

Trabzon Yaylıoğlu Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım ve çok memnun kaldım. Yaylıoğlu Nakliyat firmanızın ekibi her iki evimizi de düzenli bir şekilde toplayarak kibar bir hizmet verdiler, teşekkür ediyorum. Kesinlikle bu firmayı herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Trabzon Yaylıoğlu Evden Eve Nakliyat   24-10-2019

Trabzon içinde birçok nakliyat firması olsa da bu firmanın verdiği kaliteli hizmetleri görmezden gelmemek gerek. Personelleri ile senkronize bir şekilde hareket edebilen, fiyatlarda da mantıklı imkanlar sağlıyorlar. İşinin ehli bu firmaya teşekkür ederim. İyi çalışmalar.


Trabzon Yaylıoğlu Evden Eve Nakliyat   25-10-2019

Genel olarak çok memnun kaldım. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Çizilmedi, kırılmadı. bu firmayı gönül rahatıyla herkese tavsiye edebilirim. Trabzon Yaylıoğlu Evden Eve Nakliyat sizlerle taşınmak çok güzeldi. İyi Çalışmalar dilerim.