ofis taşıma
Tunceli Kayasoy Nakliyat
Şehir Tunceli
Yetkili Muhammet Bey
Telefon

0544 428 23 51

0544 428 23 51

Adres Cemal Gürsel Cd. No:12 Alibaba Mahallesi Merkez/Tunceli
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Taşınma sürecinin sorun yaşanmadan sonuçlanması adına gerekli önlemleri Kayasoy nakliyat olarak alıyoruz. Tunceli  ilinde faaliyet gösteriyor bütün ilçelerinde evini ve ofisini taşınması gereken kişilerin istedikleri zaman taşınabilmeleri için yılın her günü hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın güvenliği için ilave önlemler alıyor ve sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızın istenmeyen hasarlar görmesi halinde bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlıyoruz. Kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyor ve her eşyanın cinsine uygun malzeme ile paketleme ve ambalajlama yapıyor kırılma ihtimali olan eşyalar için ilave koruma önlemi olarak içleri süngerli kutular kullanıyoruz.

 

Tunceli Asansörlü Nakliyat 

Uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer alan firmamız müşterilerinin eşyalarının güvenli olarak taşınması için modern yöntemler kullanmaktadır. Asansörlü nakliyat yapmakta ve kol gücünü kullanmamaktayız. Bu şekilde eşyaların kol gücü ile taşınması sırasında düşme, sürtünme gibi nedenler ile zarar görmesine izin vermemekteyiz. Plazalar ve rezidanslarda yaşayan kişilerinde taşınmalarını bu hizmetimiz ile sorun olmaktan çıkartmaktayız.

Profesyonel bir ekip ile hizmet vermekte ve şehir içi nakliyat sırasında aksilikler yaşanmaması için planlı olarak çalışmaktayız. Taşınma planını müşterilerimiz ile görüşerek yapmakta ve onların en uygun zamanlarında taşınabilmeleri için kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yeni araç filomuz ile eşyaların araç içinde sarsılmadan taşınmasını sağlamaktayız.

6 Adet Yorum Var, Tunceli Kayasoy Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Tunceli Kayasoy Nakliyat   12-04-2019

Eşyalarıma değer vererek çalışan bir firmayı bulmak bana aşırı mutluluk verdi. Tunceli halkının da sevgisini kazanmış olan bu firmaya bir teşekkürde benden olsun. Eşyalarımı en iyi şekilde taşımama yardımcı oldular. Personelleri de işinin ehli olmuşlar bu yüzden nasıl hareket edeceklerini biliyorlardı. Teşekkürler Kayasoy Nakliyat.


Tunceli Kayasoy Nakliyat   12-04-2019

Firma ve personelleri gerçekten de hizmetlerini en iyi şekilde veriyorlar diyebilirim. Çünkü verdikleri hizmetlerinde en bir kusur bırakmıyorlar. Eşyalarımı şehirler arası nakliyat hizmetlerinden faydalanarak taşıdım. Bir güzel paketlediler ve büyük bir araçla gelip güzelce taşıdılar. Bu hizmetten dolayı ve vicdanlı bir şekilde taşıdıkları için teşekkür ve tebrik ederim.


Tunceli Kayasoy Nakliyat   26-04-2019

Tunceli Kayasoy Nakliyat firmanız ile 5. ci kata başarılı ve sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleşti. Her şeyi ile dört dörtlük bir hizmetti. Çok memnun kaldım ve ısrarla tavsiye ediyorum. Kendilerine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Tunceli Kayasoy Nakliyat   24-10-2019

Tunceli'de sorunsuz bir şekilde hizmet veren Kayasoy nakliyat firması, Tunceli ve çevre illerde de hizmet veriyor. Ben de Tunceli'den Gaziantep'e taşınırken bu firmanın vermiş olduğu şehirler arası nakliyat hizmetinden faydalandım. Kalitesinden şüphe duymanıza gerek yok. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyorlar.


Tunceli Kayasoy Nakliyat   25-10-2019

Tunceli Kayasoy Nakliyat firmasından hizmet alarak, kaliteli bir şekilde evime ulaşmış oldum. Eşyalara tedbir amaçlı önlemler alarak yeni evinizle buluşturuyor. İlk başlarda benimde aklımda soru işaretleri bulunuyordu. Fakat bu firmayla anlaştıktan sonra eşyalarımla küçük bir sorun oluşmadan evimde bulunmaktayım. Sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.


Tunceli Kayasoy Nakliyat   21-01-2020

Yorumlara bakıldığında kaliteli hizmet veren bir firma olduğu bariz anlaşılıyor zaten. Ben de yorumlara bakarak Kayasoy Nakliyat ile anlaştım. Dedikleri kadar var. Kaliteli hizmet veren nadir firmalardan. Eşyalarımda da bir hasar çıkmadı. Bende herkese tavsiye ederim.


ankara nakliyat