ofis taşıma
Uşak Altaş Nakliyat
Şehir Uşak
Yetkili Giray Bey
Telefon

0546 764 06 64

0546 764 06 64

Adres Durak Mahallesi Akbur Sokak No:34/C (6.Noter Karşısı Dörtyol) UŞAK
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Hedefimiz,UŞAK ta kurulduğumuz günden bu yana, ev taşıma sektöründe standartları belirlemek ve tam müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektir. Unutmayın; evden eve taşıma sıradan bir iş gibi görünse de aslında hem sizin hem eşyanız açısından çok önemlidir.İşte bu yüzden kurumsal alt yapısıyla size en iyi hizmeti vermeye talibiz.

Sektördeki bir diğer amacımız bütün evleri taşımak değil, taşıdığımız evlerdeki müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede olmasını sağlamaktır.Mutlu müşteri ,yeni müşteri mantığı ile işimizi en iyi yapma yolunda ilerlemek istiyoruz.

 

Uşak Asansörlü Nakliyat 

Taşınma sırasında yaşanan en büyük problem eşyaların üst katlarda olması halinde bunların nasıl indirileceği ya da taşınacağı adresin üst katta olması halinde nasıl yukarı çıkartılacağı olmaktadır. Çünkü hiçbir binada asansörlerin kullanılmasına izin verilmez ve bina merdivenleri de eşya taşımak için uygun değildir. Firma olarak bu probleme Uşak asansörlü nakliyat yaparak çözüm getirmekteyiz.

Profesyonel ekibimiz Uşak evden eve nakliyat hizmetini kaliteli olarak vermektedir. Eşyaların güvende olması için özel teknikler ile paketleme yapılmakta maksimum koruma sağlanmaktadır. Yetkili personelimiz taşınma olayının her aşamasında gerekli kontrolleri yapmakta ve bir aksilik yaşanmasına izin vermemektedir. Güvenilir olmaya önem vermekte ve müşterilerimizin memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlamaktayız.

3 Adet Yorum Var, Uşak Altaş Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Uşak Altaş Nakliyat   12-04-2019

Eğer sizler de Uşak ilinde bir kaliteli hizmet verebilecek nakliyat firması arıyorsanız bu firmayı tercih etmenizi şiddetle öneririm. Daha öncesinde 2 kez evimi taşıyan bu firma, hem ofis taşıma hemde ev taşıma hizmetleri veriyor. Kaliteli hizmetler vermesi sonucunda zaten Uşak'ta bir çok vatandaşın kulağına gitmiş. Bana verdikleri bu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Umarım kalitenizden asla ödün vermezsiniz.


Uşak Altaş Nakliyat   12-04-2019

Firmanın şehirler arası nakliyat hizmetinden faydalandım. Yeni evime taşınırken fazla stres yapmıştım çünkü bir kaç değerli eşyam vardı ve aynı zamanda diğer eşyalarımda fazlaydı. En iyi hizmet verebilecek firmayı aradım ve Altaş nakliyat firmasını buldum. Şuan izmir'den yazıyorum. Verdiğiniz kaliteli hizmetler için sizlere teşekkür ederim.


Uşak Altaş Nakliyat   26-04-2019

Merhabalar, Uşak Altaş Nakliyat firmanızın sahibi ve ekibine çok etmek istiyorum. Gerçekten işinin hakkını verdiler. Tüm çalışanlar iyi niyetli. Zamanlama çok iyi. Tam istenilen saatlerde geldiler ve işlerini bitirdiler. Eşyalarımda herhangi bir ziyan olmadı. Paketleme konusunda iyiler. Memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim.


ankara nakliyat