ofis taşıma
Uşak Samanyolu Nakliyat
Şehir Uşak
Yetkili Samet Bey
Telefon

0276 227 74 24

0 535 374 96 37

Adres Fevziçakmak Mah. Gazi Bulvarı No:16/c (Dörtyol Mevkii) UŞAK
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Samanyolu Evden Eve Nakliyat; genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Samanyolu Evden Eve Nakliyat; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için vargücüyle çalışmaktadır.

Kaliteli evden eve nakliye hizmeti, prensip olarak hiçbir ev eşyası ambalajlama, paketleme malzemelerine sarılmadan evden çıkarılmaz. Kaliteli evden eve taşımacılık, her zaman için gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için en son çıkan paketleme ve ambalajlama ürünlerini kullanır. Sigortalı evden eve nakliyat, olabilecek kazalar için eşyalarınızı türkiyenin önde gelen sigorta şirketleri tarafından eşyalarınızın değerinde sigorta yaptırır.

 

Uşak Asansörlü Nakliyat 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte eşyaların taşınması için bina merdivenlerinin kullanılma zorunluluğu ortadan kalkmış Uşak asansörlü nakliyat yapılmaya başlanmıştır. Firma olarak bizde modern asansör sistemlerine sahibiz. Rezidanslar, plazalar gibi çok katlı binaların üst katlarında oturan kişilerin sorunsuz ve kısa sürede taşınabilmeleri için hizmet vermekteyiz.

Taşınma sırasında firma olarak bütün önlemleri almaktayız. Buna rağmen bizim dışımızda ki etkenler nedeniyle ortaya çıkabilecek hasarların karşılanması için Uşak sigortalı evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Bir hasar oluşması halinde sigorta şirketi bu hasarı karşılamaktadır. Müşterilerimizin sigortadan yararlanmaları hiçbir zarar olmasa dahi taşınma sırasında endişe yaşamamaları için önemlidir

3 Adet Yorum Var, Uşak Samanyolu Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Uşak Samanyolu Nakliyat   12-04-2019

Firmanın asansörlü nakliyat desteğiyle verdiği şehir içi nakliyat hizmetinden yararlandım. Gerçekten de personellerin kendini aştığı, uzmanlığıyla eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyacağını söyleyebilirim. Firma ve personelleri profesyonel bir şekilde hareket ediyorlar ve yeni evinize taşınırken eşyalarınıza hiç zarar vermeden taşıyorlar. Teşekkürler Samanyolu Nakliyat.


Uşak Samanyolu Nakliyat   12-04-2019

Samet bey ve ekibi eşyalarınızı en iyi şekilde taşımaya yemin etmiş gibiler. Tamamen profesyonellik akan çalışmalarından çok memnun kaldığımı açıkça söylesem yeridir. Firma ile eşyalarınızı taşıtmak için bir kararsızlığınız varsa bence hiç düşünmeyin çünkü verecekleri hizmetler çok kaliteli. Her adımı planlayarak hareket ediyorlar. Muhteşem hizmetiniz için sizlere teşekkür ederim.


Uşak Samanyolu Nakliyat   26-04-2019

Merhabalar, Öncelikle Uşak Samanyolu Nakliyat firmanızın sahibi ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Genel olarak çok memnun kaldım. Bir daha taşınırsam kime taşıtacağımı artık biliyorum. Güler yüzlü ve işinin ehli ustalar. Sorunsuz bir taşınma oldu. Başarılarının devamını dilerim. İyi günler.