ofis taşıma
Van Huzur Evden Eve Nakliyat
Şehir Van
Yetkili Veli Bey
Telefon

0541 950 15 70

0 535 374 96 37

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Yoğun iş temposunda çalıştığımız zaman ani bir şekilde taşınmamız gerektiğinde oldukça fazla zorlanıyoruz. Aniden çıkan taşınma  haberleriyle bir anda ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Anlık bir panik durumu ile yanlış bir nakliye firması seçimi yapabiliyoruz Çoğu nakliye firması nakliye esnasında eşyalarınızda meydana gelen zararlardan dolayı kendilerini suçlu olarak görmezler ya da sorumluluk almazlar. Uygun olmayan taşınma malzemeleri gelişi güzel yapılan sökme işlemeleri ya da üst üste  arabaya atılan eşyalarımız bir anda bizi çileden çıkarır.
Van Huzur Evden eve nakliyat ekibi olarak sıkıntılarınıza çözüm bulmak için büyük bir gayret ile çalışan ekiplerimiz bulmaktadır. Her şeyi göz önünde bulundurarak ve belirli program ile işimizi yerine getirmeye çalışan bir firmayız.  Oldukça uygun fiyatlı olarak hizmet vermenin yanında müşteri memnuniyeti odaklı olarak nakliyat işlerinizi yapıyoruz. Gereksiz sorunlar ile muhatap olmadan ve eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden taşınmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken mevcut telefon numaralarından bize ulaşmak olacaktır. Siz ulaşım sağladıktan sonra ekibimiz sizin için gerekli olan hazırlıkları yapmaya başlayacaktır. Firmamız üstün kalite hizmetlerine 20 yılı aşkın bir süredir devam eden, uzman personelleri ile yeni nesil taşımacılık sistemleri uygulayarak eşya taşıma hizmeti veren bir Van Huzur Nakliyat firmasıdır.  Eşyalarınızın Van Huzur şehir içi nakliyat ve Van Huzur şehirler arası nakliyat alanlarında sorunsuz bir şekilde taşınması için hangi işlem gerekiyorsa yapıyoruz. Firmamız sizlere bu alanlarda Van Huzur asansörlü nakliyat araçlarını  da sunuyor. İsterseniz hemen bize ulaşın ve kaliteli hizmetler almanın keyfini yaşayın.

2 Adet Yorum Var, Van Huzur Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Van Huzur Evden Eve Nakliyat   05-11-2019

Buradan Huzur Evden Eve Nakliyat personellerine ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. Beni büyük bir zahmetten kurtardılar. Eşyalarımda da bir sıkıntı çıkmadı. Taşınacak olan herkese tavsiye ederim.


Van Huzur Evden Eve Nakliyat   21-01-2020

Huzur Nakliyat ile ofis eşyalarımı taşıdık. Kaliteli bir hizmet aldığımı düşünüyorum. Her eşyaya olduğu gibi ofis eşyalarına da oldukça önem veren bir firma. Kısa mesafe olmasına rağmen eşyaları sigortaladılar. Bu davranışları da gayet hoşuma gitti. Aldıkları paranın hakkını veren firmalardan.