ofis taşıma
Van Vanilla Nakliyat
Şehir Van
Yetkili Yunus Bey
Telefon

0432 210 12 68

0 535 374 96 37

Adres Halil Ağa Mah. Gölbaşı 3. Sk NO:31/B İpekyolu/VAN
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Vanilla Evden Eve Nakliyat olarak; Evden eve taşımacılık işinde müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan, iş kalitesini ve eşyalarınızı önemseyen, işini severek yapan, bütün çağdaş parametreleri ile ( sigorta+ marangoz + ücretsiz keşif) eksiksiz hizmet veren firmamız sizinle çaiışmak istemektedir.

Şehiriçi, şehirlerarası hizmetimizle sizlerle birlikte yanınızdayız.

Van Evden Eve Nakliyat

Evini taşımak isteyen kişiler bunu kendi çabaları ile yapmak istediklerinde büyük sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bunu önlemek adına profesyonel ekibimiz ile Van evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kesintisiz yılın her günü hizmet vermekte ve taşınma olayınızın en kısa sürede sonuçlanmasını sağlamaktayız. Geniş araç filomuzu sürekli yenilemekte eşyalarınızın araç içinde sıkışmadan ve sarsılmadan nakliyesini yapmaktayız.

Kurumsal bir Van nakliyat firması olarak müşterilerimizin sorun yaşamamaları adına koordineli çalışmakta ve taşınmanın her aşamasından bilgi sahibi olmalarını sağlamaktayız. Fiyat teklifimizi önceden belirlemekte ve sonradan ilave masraflar çıkartmamaktayız. Ülkemizin her noktasına nakliyat hizmetini götürmekteyiz. Evini ya da ofisini taşıması gereken kişilere hızlı çözümler sunmaktayız.

3 Adet Yorum Var, Van Vanilla Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Van Vanilla Nakliyat   12-04-2019

Firma yetkilisi Yunus bey ile yaptığımız görüşmelerde bana aktardığı tüm sözlerini yerine getirdiler. Firma eşyalarımı yeni evime sorunsuz bir şekilde taşıdı. Paketleme ve ambalajlama işlemi uyguladılar. Böylelikle eşyaların güvenliği sağlanıyormuş. Yeni evime geldiklerinde hiç bir sorun görmedim ve sorunsuz bir şekilde taşınmış oldum. Burdan firmaya ve personellerine teşekkür ediyorum.


Van Vanilla Nakliyat   12-04-2019

Firmanın vermiş olduğu hizmetlerden memnun olduğumu belirtmek için buradan onlara bir yorum yazmak istedim. Aldığım hizmet gerçektende standartların üstünde bir hizmetti. Bu kadar fazla kaliteyi Van'da bulamazsınız diyebilirim. Firma işini layığıyla yapıyor ve yeni evinize taşınırken sizlerin kafanızı rahatlatıyor. Burdan firma ve personellerine teşekkür ederim.


Van Vanilla Nakliyat   26-04-2019

Van Vanilla Nakliyat firmanız'dan çok memnun kaldım. Hiç bir konuda beni yormayan, dediklerini bizzat uygulayan sorun çıkarmayan bir firmaya denk geldim. Kendilerine çok teşekkür ederim. Şiddetle tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar dilerim.