ofis taşıma
Yalova Metropol Evden Eve Nakliyat
Şehir Yalova
Yetkili Kemal Bey
Telefon

0533 031 05 66

0 535 374 96 37

Adres Bahçelievler Mh. Stadyum Cd. 27 / C Merkez / YALOVA
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Şehir içi ve şehirler arası ev taşımacılığı hizmetimiz müşterilerin istekleri çerçevesinde şekillenmektedir. Ekspres hizmet sağlayan ekibimiz, adreslere belirlenen tarih ve saatte intikal etmekte, asansör kullanarak ya da ellde taşıma yapabilmektedir.

Eşyaların tümü sarılmakta, mobilya montajı yapılmakta, istenildiği durumlarda ise evin küçük eşyaları dahil bütün eşyalar özel olarak toplanarak ambalajlama yapılmaktadır.

Özellikle şehirler arası taşımacılıkta; kendisini kanıtlamış olan büyük sigorta firmaları ile çalışılarak Eşya Nakil Sigortası müşteri adına hazırlanmaktadır.

Depolama hizmetinin yanı sıra sadece araç, sadece işçi ya da sadece asansör temini de firmamız tarafından verilebilmektedir.

 

Yalova Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana eşyalarınızı en uygun fiyatlara en iyi şekilde taşımayı hedefledik. Bu yüzden memnuniyetinizi çevrenize aktarmanız kaçınılmaz olmuştur. Aldığımız paranın hakkını vermek için çabalıyor ve Yalova evden eve nakliyat fiyatları konusunda da sizlere her zaman en uygun civarda yardımcı oluyoruz.

4 Adet Yorum Var, Yalova Metropol Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Yalova Metropol Evden Eve Nakliyat   26-04-2019

Merhaba Arkadaşlar, yıllardır taşınır dururum. Memur olmak böyle bir şey. İlk defa bu kadar kaliteli Metropol evden eve nakliyat hizmetini uygun fiyata aldım. Bütün çalışma arkadaşlarına çok ama çok teşekkür ederim. Genel olarak çok memnun kaldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Yalova Metropol Evden Eve Nakliyat   26-04-2019

Merhabalar, Yalova Metropol Evden Eve Nakliyat firmanızın personeller ise çok ilgiliydi. Anlaşmamız dışında olmasına rağmen esyaların zarar görmemesi için ilave paket hizmeti de aldım. Taşımanın başlangıcından bitimine kadar her safhasından çok memnunum. Tüm Yalova Metropol Evden Eve Nakliyat personeline teşekkür ederim.


Yalova Metropol Evden Eve Nakliyat   24-10-2019

Firmanın kalitesinden asla şüphe etmeye fırsat bırakmıyorlar. Alanında uzman personeller, yeni nesil taşımacılık sistemleri ve uygun fiyat imkanları sizleri memnuniyete mecbur kılıyor. Aldığım hizmetlerde eşyalarımı Yalova'dan Ankara'ya taşıyarak profesyonelliklerini kanıtladılar. Teşekkür ederim.


Yalova Metropol Evden Eve Nakliyat   25-10-2019

Yalova Metropol Evden Eve Nakliyat ile evimi taşıdım. Çokta memnum kaldım. İşini severek yapıyorlar. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Personeller çok çalışkan ve anlayışlı karşıladılar. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.