ofis taşıma
Yalova Nakliyat
Şehir Yalova
Yetkili Yusuf Bey
Telefon

0532 484 00 51

0532 484 00 51

Adres Bahçelievler Mahallesi stadyum Caddesi Mutlu Apartmanı 26 / C Yalova/Merkez
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

1993 yılından bu yana siz sevgili müşterilerimize hizmet etmekteyiz. İşinde uzman 25 personel ve 12 çeşitli boyda araçla eşyalarınız eski adresinizden yeni adresinize kadar en kısa sürede en emniyetli şekilde ulaştırılıp teslim ve dizayn edilir. Eşyalarınızın daha güvenli taşınması için taşıma işlemi öncesi bilirkişi tespiti ile eşyalarınızın taşınmasına en uygun araç seçilir.  Yükleme işlemi öncesi eşyalarınızın tüm sökme-toplama işlemi titizlikle yapılıp eşyaların tamamı kılıf, battaniye, plastik sepet, bidon gibi koruma malzemeleri ile koruma altına alınıp bu şekilde yükleme yapılır. Yeni adrese giden eşyanız tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirilir.
Sevgili Müşterilerimiz; yaptığımız iş için önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Her gün daha iyiye daha güzele ulaşmak için uğraşıyoruz, bizi daha çok çalışmaya azmettiren sizlerin memnuniyetidir.

 

Yalova Evden Eve Nakliyat 

Ev taşıma süreci stres dolu bir dönemdir ve bu dönemde oluşan stresinizi uzman ekibimiz ile üzerinizden alıyoruz. Ekibimizin koordineli olarak çalışması ile hızlı bir şekilde eşyalarınız zarar görmeden evinizin taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Modern teknolojiyi kullanıyor ve Yalova ev taşıma sırasında asla bina merdiven ve asansörlerini kullanmayarak müşterilerimizi bina yöneticileri ile karşı karşıya getirmiyoruz. Kesintisiz olarak hizmet veriyor ve size en uygun olan zaman içinde taşınabilmenizi sağlıyoruz. Ev eşyalarının çeşitli olması ile her eşyayı kendi cinsine uygun malzeme ile paketleyerek koruma altına alıyoruz. Müşterilerimizin taşınma sırasında vakit kaybı yaşamaması için her aşamadan haberdar ediyor ve tam söz verdiğimiz saatte işimizi sonuçlandırıyoruz.

4 Adet Yorum Var, Yalova Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Yalova Nakliyat   12-04-2019

Eşyalarımı işimdeki tayinim dolayısıyla şehir dışına taşımam gerekiyordu. Firmayı internet üzerinden buldum ve iletişime geçtim. Durumu izah ettim en iyi şekilde bu görevi üstleneceklerini söylediler. Öyle de yaptılar eşyalarımı yeni adrese ulaştırdıklarında hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Bu hizmetlerinden dolayı onlara teşekkür ederim.


Yalova Nakliyat   12-04-2019

Valla eşyalarınıza değer kıymet veren bir nakliyat firması arıyorsanız bu firmayı tercih etmelisiniz. Ben eşyalarımı bu firmayla taşıdım çokta kaliteli bir hizmet aldığım. Aldığı paranın hakkını veren ilk firma diyebilirim. Paketleme ve ambalajlama işlemleri eşyalarımı korudu. Asansörlü nakliyat araçlarıyla da hızlıca taşıdılar. Teşekkürlerimi iletiyorum.


Yalova Nakliyat   26-04-2019

Merhabalar, Yalova Nakliyat firmanız ile taşındım. Anlaştığımız tarihten 1 hafta önce taşınmak istedik, hiç sorun çıkarmadılar. Gelen arkadaşlar çok temiz çalıştı. Her şey sökülüp paketlenip yeni adrese sağlam bir şekilde teslim edildi. Bir iki ufak tefek sorun oldu fakat bu sorunlar da arkadaşlardan kaynaklanmadı. Fiyat konusunda burada ne konuştuysak o geçerli oldu hiç bir ek masraf çıkartmadılar. Genel olarak çok memnun kaldık. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Yalova Nakliyat   18-10-2019

http://mewkid.net/buy-xalanta/ - 18 Amoxicillin 500 Mg kra.tsmw.nakliyatnakliye.com.dkm.zj http://mewkid.net/buy-xalanta/


ankara nakliyat