ofis taşıma
Yozgat Bahar Nakliyat
Şehir Yozgat
Yetkili Selim Bey
Telefon

0538 541 43 03

0 535 374 96 37

Adres A. Nohutlu Mah. Lise Caddesi Oba Apt. No: 33 - Yozgat
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Yozgat Bahar Nakliyat olarak faaliyetimizi 1995 yılından bu yana sürdürmekte olup, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak kaliteden ödün vermemiş olup, evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, asansör kiralama ve ofis taşımacılığı alanlarında yıllardan beri sizlere hizmet vermekteyiz.

Yozgat ilinde merkez ofisimiz olan evden eve asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. İlden ile sorunsuz ve güvenli bir şekilde evinizi, ofisinizi profesyonel ekibimiz ile birlikte taşırız.

 

Yozgat Evden Eve Nakliyat 

Nakliyat hizmeti veren firmamız evini ve ofisini taşıması gereken kişilere üstün kalitede hizmet vermektedir. Modern yöntemler ile Yozgat evden eve nakliyat hizmeti vermekte ve müşterilerimizin en kısa sürede yeni adreslerinde yaşamaya başlamalarını sağlamaktayız. İşinin uzmanı geniş ekibimiz ve yeni model araçlarımız ile yılın her günü kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

Şehir içi nakliyat sırasında müşterilerimize tam söz verdiğimiz saatte ekibimiz ile evlerine gelmekte ve kullandığımız asansör sistemleri ile zaman kaybı yaşanmasını önlemekteyiz. İçleri süngerli geniş araçlarımız ile eşyalarınızı yeni adresinize en kısa zamanda getirmekteyiz. Üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamakta ve müşteri sayımızı da günden güne arttırmaktayız.

4 Adet Yorum Var, Yozgat Bahar Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Yozgat Bahar Nakliyat   12-04-2019

Yozgat'ta bulabileceğiniz en profesyonel nakliyat firması diyebilirim Bahar nakliyat için. Çünkü eşyalarınızı gerçekten önemseyerek taşıyorlar. Personelleri belli ki bu alanda yıllardır hizmet veriyorlar. Bu kadar kaliteli hizmetlerin altında bir şeyler vardır. Memnuniyetinizin yüksek seviyelerde tutulduğu hizmetler için bence bu firmaya ulaşın.


Yozgat Bahar Nakliyat   12-04-2019

Firmanın şehirler arası nakliyat hizmetinden yararlandım. Gerçektende beni memnun edecek şekilde hareket ettiler. Bu sayede de eşyalarımı en iyi şekilde taşıyarak yeni adresime ulaştırdılar. Firmanın kaliteli hizmetlerine sizlerde hak vereceksiniz. Bu yüzden sizlere Bahar nakliyat firmasını tercih etmenizi öneririm.


Yozgat Bahar Nakliyat   26-04-2019

Merhabalar, Yozgat Bahar Nakliyat firmanız ile taşındım ve genel olarak çok memnun kaldım. Personeller ise çok ilgili. çalışkan ve dürüst insanlardı. Kendilerine çok teşekkür ederim. Hızlı ve taşınma işlemi oldu , eşyalarımı ise hasarsız bir şekilde teslim aldım. Başarılarının devamını dilerim.


Yozgat Bahar Nakliyat   24-10-2019

Bahar nakliyat firması Yozgat ve çevre illerde sorunsuz bir şekilde hizmet verebilen köklü bir nakliyat firması. Teşekkürü borç bildiğim hizmetleri sayesinde yeni evimde yaşamaya başladım. Gerekli tüm işlemlerin harfiyen yerine getirildiği ve verilen sözlerin tutulduğu hizmetler veriyorlar. Teşekkür ederim.