ofis taşıma
Yozgat Kayasoy Nakliyat
Şehir Yozgat
Yetkili Kaya Bey
Telefon

0 544 428 23 51

0 535 374 96 37

Adres Lise Cd. No:9 Medrese Mahallesi Yozgat Merkez/Yozgat
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat sektörünün en köklü firmalarından biri olarak Yozgat ilinde evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmeti alması gereken kişilere müşteri yüksek kalitede hizmet veriyoruz. Kayasoy nakliyat firmamız dinamik ve yenilikçi anlayışa sahiptir. Teknolojiyi yakından takip etmemiz ile hakkımızda söylenecek en önemli şeyler arasında modern yöntemler ile hızlı çözümler sunduğumuzdur. Şehir içi nakliyat gibi şehirler arası taşımacılık konularında deneyimli bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Kullandığımız modern yöntemler ile eşyalarınızın güvende olmasını ve taşınma sürecinin sorun yaşanmadan sonuçlanmasını sağlamaktayız. Eşyaların güvende olması için önemli faktörler arasında özel teknikler ile paketleme ve ambalajlama yapılması yer almaktadır. Ekibimizi deneyimli kişilerden oluşturuyor olmakla yetinmiyor bu konuda hataya yer vermemek için düzenli eğitimler veriyoruz. İnsan ilişkileri açısından da eğitimlerimiz olmakta ve müşterilerimize güler yüzlü olarak hizmet vermelerini sağlamaktayız.

4 Adet Yorum Var, Yozgat Kayasoy Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Yozgat Kayasoy Nakliyat   12-04-2019

Firma ve personelleri işini layığıyla yapıyor diyebilirim. Personeller her zaman saygılı ve güler yüzlü bir şekilde hizmet verdiler. Nakliyat boyunca özel olarak belirttiğim tüm her şeyi dikkate aldılar. Böyle bir hizmet görünce insan mutlu olmuyor değil. Aldıkları paranın daha fazlasını hakediyorlar. Teşekkürler Kayasoy Nakliyat.


Yozgat Kayasoy Nakliyat   12-04-2019

Eşyalarımı Ankara'ya taşımamda yardımcı olan Kayasoy nakliyat firması eşyalarımın en iyi şekilde korunarak yeni adresime taşınmasını sağladı. Teşekkür amaçlı yorum atmak istedim. Verilen hizmetler çok kaliteli. Seçtiğinizde pişman olmayacağınıza kefilim.


Yozgat Kayasoy Nakliyat   26-04-2019

Öncelikle Yozgat Kayasoy Nakliyat firmanız ile taşındım. Her şey için çok teşekkür ederim. Hızlı ve sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleşti. Personelin dikkatli, titiz ve özenli çalışması da cabası. Ekip çalışmasını tamamlayan bir firma. Başarılarınızın devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Yozgat Kayasoy Nakliyat   25-10-2019

Yozgat Kayasoy Nakliyat taşıma için söz verilen saatte geldiler, çok yardımcı ve güler yüzlüler kesinlikle. Zor durumda hızlıca çözüm üretiyorlar.Eşyaları çok hızlılar ve düzgün bir şekilde paketliyorlar. Bu kadar kaliteli hizmet aldığımdan dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.