ofis taşıma
Zonguldak Berat Nakliyat
Şehir Zonguldak
Yetkili Berat Bey
Telefon

0538 466 89 80

0538 466 89 80

Adres Meşrutiyet Mahallesi, İstiklal Sk. 9 A Merkez/Zonguldak
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Zonguldak Evden Eve Nakliyat Eskiden kişiler evlerini ya da ofislerini kendi imkanları ile taşımakta ve bu sırada ortaya büyük sorunlar çıkmaktaydı. Günümüzde ise bizler firma olarak işinde uzman bir ekip ile Zonguldak evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Modern teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşınmasını sağlamaktayız.

Bazen bireyler eşyalarının bir kısmını ya da tümünü bir süreliğine kullanmadığında bunların güvenli bir yerde kalmasını istemektedirler. Firma olarak bireylerin bu ihtiyacı için Zonguldak eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Korunaklı depolarımızda müşterilerimizin eşyalarının istedikleri süre boyunca güvenle kalmasını sağlamaktayız. Havalandırma sistemi olan depolarımızı düzenli olarak ilaçlamakta böcek ve haşerat oluşumunu da önlemekteyiz. Eşyalarınızı istediğiniz tarihte istediğiniz adrese getirmekteyiz.

 

Zonguldak Asansörlü Nakliyat 

Nakliyat hizmeti sırasında teknolojinin getirdiği yeniliklerden yararlanmaya önem vermekte ve müşterilerimize Zonguldak asansörlü nakliyat ile modern çözümler sunmaktayız. Son yıllarda binaların çok yüksek katlı inşa edilmeye başlanması ile firma olarak modern asansör sistemlerine sahip olmaya önem verdik. Müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde asansörlerimiz ile araçlara yüklenmesini sağlıyoruz.

Köklü bir nakliyat firması olarak dinamik ve profesyonel bir ekibe sahibiz. Yeni model ve nakliyat yapmaya uygun araç filomuz ile de kurumsal nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Oluşturduğumuz tedarik zinciri ile müşterilerimizin ürün ve mallarının en kısa sürede hedefine ulaşmasını sağlamaktayız. Araç takip sistemlerimiz ile müşterilerimizin mallarını takip edebilmelerini sağlamaktayız.

3 Adet Yorum Var, Zonguldak Berat Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Zonguldak Berat Nakliyat   12-04-2019

Firmayla daha önce bir kez evimi taşımıştım. Bu sefer farklı bir şehire taşınmam gerekiyordu bildiğimden şaşmayıp alanında uzman personellerinden uzman desteği almaya karar verdim. Firmanın kalitesini bildiğim için nakliyat sürecinde kafam rahattı. Verdikleri hizmet için ve eşyalarımı önemsedikleri için firma ve personellerine çok teşekkür ediyorum.


Zonguldak Berat Nakliyat   12-04-2019

Firmanın verdiği hizmetleri daha öncesinde arkadaş çevremden çok kez duydum. Evimi taşımam gerekiyordu ama eşyalarım biraz fazlaydı. Bu yüzden uzman bir firma ile evimi taşımam gerekiyordu. Sağ olsun Zonguldak Berat Nakliyat tercihim beni üzmedi ve eşyalarımı sorunsuz bir şekilde yeni adresime taşıdılar. Teşekkürlerimi iletiyorum.


Zonguldak Berat Nakliyat   26-04-2019

Merhabalar. Zonguldak Berat Nakliyat firmanız'dan çok memnun kaldım. Gerek eşyaların taşınması, gerek paketlenmesi hem hızlı hem de yaptıkları işin üstünde durmaları beni çok memnun etti. Olur da nakliye firmasına işiniz düşerse bence tercih Berat nakliyat olmalı samimiyetini güvenin. İyi Çalışmalar dilerim.


ankara nakliyat