ofis taşıma
Zonguldak Çilek Nakliyat
Şehir Zonguldak
Yetkili Ömer Bey
Telefon

0372 253 90 91

0372 253 90 91

Adres Meşrutiyet Mah. Kadırga Yokuşu No :18/B .
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve nakliyat sektöründe ilk olarak Çilek Nakliyat hizmet vermeye başlamıştır. Her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti siz müşterilerimize sağlamayı amaçlayan şirketimiz, dokuz yıllık deneyimi ve tecrübesiyle bu sektördeki en güvenilir firma olmuştur.

Doğruluk,dürüstlük ve güvenilirliği ilke edinen şirketimiz; yenilikçiliği seven, teknolojiyle uyumlu ve sağlıklı şartlarda evden eve nakliyat işlerinizin birinci tercihi olmuş ve olmaya da devam edecektir.

Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti; amacımız firmamızın bu alandaki liderliğini sürdürmektir.

 

Zonguldak Evden Eve Nakliyat

Firma olarak kurumsal bir şekilde ilerlettiğimiz Zonguldak evden eve nakliyat hizmetlerimiz de müşterilerimize her zaman üstün seviye de memnuniyet sağladık. Her geçen gün yoğunluğunu arttıran Zonguldak evden eve nakliyat hizmetlerimiz de, alabileceğiniz en iyi hizmetleri vererek yeni evinize taşınmanızda güzel bir oynamayı hedefliyoruz. Firmamız hizmetlerini sürdürürken aynı zamanda da alanında uzman personelleri ile birlikte sizler için en mantıklı olan taşımacılık yöntemlerini araştırıyoruz. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, yarın öbür gün bizlere iyi veya kötü dönüş sağlayacağı için bunun için elimizden geleni yapmaktayız. Firmamız tecrübeli, personellerimiz alanında sayısız şekilde hizmetler vermiş kişilerden olduğu için, sizlere Zonguldak evden eve nakliyat alanında üstün memnuniyet yaşatmaktayız. Hemen sizler de firmamıza ulaşarak her geçen gün artan kalitemizden faydalanabilir, yeni evinize sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınabilirsiniz.

4 Adet Yorum Var, Zonguldak Çilek Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Zonguldak Çilek Nakliyat   26-04-2019

Merhabalar, Zonguldak Çilek Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım ve çok memnun kaldım , kendilerine çok teşekkür ederim. İyi Çalışmalar dilerim.


Zonguldak Çilek Nakliyat   26-04-2019

Zonguldak Çilek Nakliyat firması işini bilen güzel hizmet veren bir firma güvenle evinizi taşıtabilirsiniz. Her şey için çok teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Çalışanları güzel. Bol hayırlı kazançlar dilerim.


Zonguldak Çilek Nakliyat   24-10-2019

Çilek nakliyat firması ile eşyalarımı sorunsuz bir şekilde yeni evime taşıdım. Zonguldak ilindeki profesyonel hizmetleri ile tanınan bir firma olduğu için, benim de içim rahat bir şekilde onlara güvendim. Verdikleri sözleri harfiyen yerine getirebilen ve sizleri memnun etmeyi bilen bir firma. Teşekkür ederim.


Zonguldak Çilek Nakliyat   25-10-2019

Zonguldak Çilek Nakliyat Firmasından hizmet aldım. Sözleşme aşamasından taşınma aşamasına kadar her şey süperdi. Ben ve eşim çok memnum kaldık , eşimin bardağı bile kırılmadı diyebilirim. Bu firma binlerce nakliyat gerçekleştirdiğinden dolayı güvenim oluştu sanırım. Bu kadar profesyonel olması buradan geldiğini düşünüyorum. Teşekkürlerimi iletiyorum sizlere.


ankara nakliyat