ofis taşıma
Zonguldak Elmas Nakliyat
Şehir Zonguldak
Yetkili Zekeriya Bey
Telefon

0372 252 44 90

0 535 374 96 37

Adres Kadırga Yokuşu Teleset Mobilya Karşısı No:12 Zonguldak / Merkez
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Zonguldak Evden Eve Nakliyat  Evinizi taşımanız gerekiyor ama eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesinden endişe ediyorsanız. Bu konuda firma olarak sizlere uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile kaliteli hizmet vermekte ve eşyalarınızın zarar görmeden yeni adresinize taşınmasını sağlamaktayız. Uzman ekibimiz Zonguldak evden eve nakliyat işini planlı olarak gerçekleştirmekte ve ortaya çıkabilecek sorunları da aldığı önlemler ile oluşmadan engellemektedir.

Firma olarak eşyalarınızın taşınması sırasında maksimum düzeyde güvenlik önlemi almaya önem veriyoruz. Buna rağmen istenmeyen kazaların ortaya çıkabileceğini biliyor ve bunun için de sigortalı evden eve nakliyat yapıyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor ve eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlayarak eşyalarınızı ve elbette sizleri güvence altına alıyoruz.

 

Asansörlü Nakliyat 

Nakliyat sektöründe uzun yıllardır yer alan firmamız asansörlü nakliyat ile müşterilerine hızlı ve eşyalarının zarar görmeden taşınacağı kaliteli hizmet vermektedir. Çok katlı binalarda yaşayan kişilerin eşyaları bina dışına getirilen portatif asansör sistemlerimiz ile alınarak araçlara yerleştirilmektedir. Gerekirse yeni adreste de asansör sistemleri kullanılmaktadır. Bu sayede eşyaların merdivenlerden indirilmesi sırasında düşme ya da sürtünme gibi nedenler ile zarar görme ihtimali ortadan kaldırılmaktadır.

Korunaklı depolarımız ile kıymetli ve ağır eşyalarını bir süreliğine güvenli bir yerde bekletmek isteyen kişilere eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Bütün hizmetlerimizde olduğu gibi maksimum güvenlik önlemi ile eşyaların depolarımızda kalmasını sağlamaktayız. Bunun yanında sigorta desteğini de vermekteyiz.

 

3 Adet Yorum Var, Zonguldak Elmas Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Zonguldak Elmas Nakliyat   12-04-2019

Eşyalarımın taşınmasında Zonguldak Elmas Nakliyat firmasından destek aldım. Eşyalarımı sorunsuz bir şekilde yeni evime taşıdılar. Bu kadar kaliteli hizmet vereceklerini zannetmiyordum. Personelleri ve firma sahibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Eşyalarımı sağlıklı bir şekilde taşıdılar.


Zonguldak Elmas Nakliyat   12-04-2019

Firma ve personelleri gerçekten de işinin hakkını vererek çalışıyorlar. Bunu çevremden de çok fazla duymuştum bu yüzden onları tercih ettim. Beni yanıltmadılar ve personelleri ile birlikte eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Şehirler arası nakliyat desteği aldım bu firmadan memnun kaldım.


Zonguldak Elmas Nakliyat   26-04-2019

Zonguldak Elmas Nakliyat firmanız ile taşındım. Kesinlikle herkese tavsiye edebilirim. Profesyonel bir ekip. Hızlı, sorunsuz, zahmetsiz bir taşınma yaşadım. Ekip çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim. Ekip çalışanlarının aile ferdi gibi yakınlık göstermesi de cabası. Tek söz var Harikasınız. Sonsuz teşekkürler.