ofis taşıma
Zonguldak Güven Nakliyat
Şehir Zonguldak
Yetkili Ahmet Bey
Telefon

0538 718 39 29

0 535 374 96 37

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bu zaman kadar farklı nakliyat firmaları ile çalışmış olabilirsiniz. Çalışmış olduğunuz nakliyat firmaları sizi gereksiz sorunlar ile muhatap etmiş olabilir. Sizin için profesyonel bir şekilde Zonguldak evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız ilk olarak sizi gereksiz sorunlar ile muhatap etmeyecektir. Bünyemizde bulunan ekip arkadaşlarımız işlerinde gerekli olan tecrübeye sahip olup eşyalarınız için gerekli olan  tüm tedbirleri alarak taşınmasını sağlayacaktır. Bunun yanında kullanmakta olduğumuz nakliye araçlarımız yolculuk için ideal araçlar olup eşyalarınızın rahat bir şekilde taşınmasını sağlayacak olan ideal büyüklükte araçlar olarak bulunmaktadır.

Zonguldak Güven Nakliyat firması olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde hizmet veriyoruz. Oldukça uygun fiyatlar ile hizmet veren firmamız sizin için haftanın her günü çalışmaktadır. Yoğun bir şekilde çalışma durumunuzu düşünen firmamız sizin talep ettiğiniz gün için gerekli olan programı hazırlayacaktır. Sorunsuz ve stressiz bir şekilde taşınmak için tek yapmanız gereken mevcut telefon numaralarından iletişime geçmek olacaktır. Kararlaştırılmış olan gün ve saatte herhangi bir aksama olmadan ekip arkadaşlarımız vermiş olduğunuz adrese gelecektir. Hemen firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşarak profesyonel bir şekilde Zonguldak şehir içi nakliyat ve Zonguldak şehirler arası nakliyat hizmetleri alabilirsiniz. Firmamızın uzun yıllardan beri Zonguldak  asansörlü nakliyat araçları ile kesintisiz bir nakliyat hizmeti sunmaktadır. Firmamız güvencesi altında eşyalarını taşımak isteyen herkesi bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

2 Adet Yorum Var, Zonguldak Güven Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Zonguldak Güven Nakliyat   05-11-2019

Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma. Personeller de güler yüzlü ve saygılı insanlar. Zonguldak'ta olan kaliteli hizmet veren sayılı firmalardan. Benim çok memnun kaldığım bir firma. Eşyalarıma gözü gibi bakan bir firma. Yeni evime mutlu bir şekilde taşınmış olmam apayrı bir şey. Emeği geçen tüm Güven Nakliyat firması personellerine teşekkür ederim. Taşınacak olan herkese tavsiye ederim.


Zonguldak Güven Nakliyat   21-01-2020

Evimi Güven Nakliyat ile taşıdım. Aldığım hizmetlerden gayet memnun kaldım. Benim yerime her işi yaptılar sağ olsunlar. Dinamik bir ekip gelip sizin yorulmanıza bile izin vermiyorlar. Müşterisinin fikirlerine önem veren bir firma olduğunu söyleyebilirim. Taşınacak olan herkese tavsiye edebilirim.