İstanbul Ay-Sal Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili Bektaş Bey
Telefon

0532 357 25 09

0532 357 25 09

Adres Çatalca Muratbey Gümrük Müdürlüğü
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ay-Sal nakliyat olarak nakliyat sektörüne teknolojiyi kullanarak üstün kalitede hizmet vermek ve % 100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Firma olarak hakkımızda güvenilir olduğumuzun düşünülmesi için işimizde kaliteden ödün vermeden profesyonel kadromuz ile hizmet veriyoruz. Ticari faaliyetlerin çeşitlilik kazanması ile nakliyat hizmetlerinde de özel hizmetler geliştirilmiştir ve Firmamız müşterilerinin ticari faaliyetlerine uygun olan araçları ile bu hizmetleri vermektedir. Nakliyat sektöründe hızın önemini biliyor ve müşterilerimizin işlerinde aksamaması için geniş ve yeni araç filomuz ile hizmet veriyoruz.

Oluşturduğumuz tedarik zincirimiz sayesinde müşterilerimizin mallarının taşınması sırasında bir aksama olmasına izin vermiyoruz.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat 

Evinizi taşımanız gerekiyor ama eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesinden endişe ediyorsanız. Bu konuda firma olarak sizlere uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile kaliteli hizmet vermekte ve eşyalarınızın zarar görmeden yeni adresinize taşınmasını sağlamaktayız. Uzman ekibimiz İstanbul evden eve nakliyat işini planlı olarak gerçekleştirmekte ve ortaya çıkabilecek sorunları da aldığı önlemler ile oluşmadan engellemektedir.

Firma olarak eşyalarınızın taşınması sırasında maksimum düzeyde güvenlik önlemi almaya önem veriyoruz. Buna rağmen istenmeyen kazaların ortaya çıkabileceğini biliyor ve bunun için de istanbul sigortalı evden eve nakliyat yapıyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor ve eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlayarak eşyalarınızı ve elbette sizleri güvence altına alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları