İzmir Ceylan Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili Ömer Bey
Telefon

0 544 809 75 35

0 544 809 75 35

Adres Cumhuriyet Cad. No:434 Alsancak Mah. Konak, 35220, İzmir
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Taşınmak bireylerin kendi çabaları ile gerçekleştirmek istemeleri durumunda çok zorlayıcı ve eşyaların zarar görmesi ile sonuçlanabilen bir olaydır. Oysa izmir ceylan nakliyat olarak evden eve nakliyat hizmetini üst düzey kalitede vermekte müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeden  sigortalı olarak kısa sürede yeni adreslerine taşınmasını sağlamaktayız. Geniş araç filomuz ve ekibimiz ile müşterilerimize özel çözümler sunmaktayız. Evinizdeki tüm eşyalarınız personellerimiz tarafından havalı/patpat malzemeyle özenle sarılıp ambalajlandıktan sonra Taşımaktayız.

 

Yaşadığınız şehirden başka bir şehre taşınmanız gerektiğinde izmir şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile yanınızda yer almaktayız. Yetkili personellerimiz sizler için taşınma planı oluşturmakta ve yeni şehrinizde yeni adresinize eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Uzun yolda eşyaların araç içinde güvende olması için yeni model içleri süngerle kaplanmış araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

 

 

izmir evden eve nakliyat, izmir nakliyat firmaları, izmir taşıma şirketleri, izmir nakliyat şirketleri, izmir taşıma firmaları, izmir şehiriçi nakliyat , izmir şehirlerarası nakliyat, izmir asansörlü nakliyat, izmir nakliyat şirketleri, izmir ev taşıma

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları