İzmir'in En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları
İzmir bölgesinde 3 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

İzmir Ceylan Nakliyat   17-04-2019

İzmir Ceylan Nakliyat taşıma hizmeti veren personeli, sorumluluk bilinci yüksek, işinde titiz,elemanlar. Herhangi bir eşyama zarar vermediler, ağır mobilyalarımın sökülmesi ve monte edilmesi konusunda hiç acemilik göstermediler. Oldukça pratik ve hızlı çalıştılar. Firma olarak alanında en iyi firma üstün kaliteli hizmetleri için çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.


İzmir Ceylan Nakliyat   17-04-2019

Taşınmak için İzmir Ceylan Nakliyat ile anlaştım. Firmanın ekibi anlaştığımız saatte adresime geldi, söküm ve paketleme işlemlerini hızlı ve titizlikle gerçekleştirip taşıma işlemimi bitirdi. Benim için eşyalarımın zarar görmemesiyle birlikte asıl önemli olan, taşınacağım evde yerlerin ve duvarların çizilmemesiydi ki bu konuda hiçbir sorun yaşamadık. Firma işini severek ve müşterilerinin memnuniyetini önemseyerek hizmet vermekteler. Kesinlikle İzmir Ceylan Nakliyat konuşmadan vermeyin.


İzmir Ceylan Nakliyat   17-04-2019

Taşınmak için İzmir Ceylan Nakliyat ile anlaştım. Firmanın ekibi anlaştığımız saatte adresime geldi, söküm ve paketleme işlemlerini hızlı ve titizlikle gerçekleştirip taşıma işlemimi bitirdi. Benim için eşyalarımın zarar görmemesiydi bu konuda hiçbir sorun yaşamadık. Firma işini severek ve müşterilerinin memnuniyetini önemseyerek hizmet vermekteler. Kesinlikle İzmir Ceylan Nakliyat konuşmadan vermeyin.


İzmir Güventaş Nakliyat   17-04-2019

İzmir Güventaş Nakliyat firması ile evimi izmirden balıkesire taşıttım inanın daha önce taşıttığım firmalardan çok daha iyi bir firma güler yüzlü ve anlayışlı bir firma sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde eşyalarımı taşıdılar bunun için firma yetkilileri ve ekibine çok teşekkür ediyorum. İzmir Güventaş Nakliyat işini severek ve profesyonele yapıyorlar kaliteli hizmetleri ve uygun fiyatı ile üstün başarılı hizmet almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.


İzmir Güventaş Nakliyat   17-04-2019

İzmir Güventaş Nakliyat kadrosu eşyalarımı titizlikle paketleyerek dikkatlice araca yüklediler.. Hiç bir hasar olmaksızın yeni evime taşındı ve montajda gayet başarılı hizmet vermekteler. İletişim konusunda çok iyi ve anlayışlı bir firma .Fiyatta rakiplere göre daha uygun çok memnun kaldım. Sizlere kesinlikle tavsiye ediyorum.