İzmir Güventaş Nakliyat
Şehir İzmir
Yetkili Güven Bey
Telefon

444 90 49

444 90 49

Adres 1831 Sk. No: 12/A Soğukkuyu Karşıyaka
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve nakliyat firması olarak İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında en üst sıralarda yer alıyoruz. Ürettiğimi hizmet ve sunduğumuz fiyat optimum seçenekler ile siz değerli takipçilerimize ulaşıyor ve yükünüzü hafifletiyoruz. Bu sayede hem daha güçlü, hem de daha seri bir çalışma sistemi uyguluyoruz. Zaman kaybetmeden bizlere ulaşmak için iletişim seçeneğini kullanabilirsiniz. İzmir nakliyat firmaları ve evden eve nakliyat fiyatları bakımından, genellikle pek çok müşterimizin sık sık tercih ettiği bir firma olarak, sigortalı ve güncel alt yapı hizmetleri ile oldukça verimli bir eşya taşıma firmasıyız. Bu yüzden hem İzmir nakliye firmaları, hem de evden eve nakliyat İzmir aramalarında değerli müşterilerimize çözüm üretmekten gurur duyuyoruz.

İzmir Şehirler Arası Nakliyat 

Yaşadığınız şehirden başka bir şehre taşınmanız gerektiğinde bunun eşyalarınızın zarar görmeden gerçekleşmesi için İzmir şehirler arası nakliyat hizmetimizi sunuyoruz. Dinamik ve teknolojiyi yakından takip eden bir ekibimiz bulunmaktadır. Yüksek katlarda oturan kişilerin eşyalarının araçlara yüklenmesi işini asansör sistemlerimiz ile yapıyoruz.

Özel teknikler ile paketleme yaparak koruma altına aldığımız eşyalarınızı içleri süngerle kaplı yeni model araçlarımıza yüklüyoruz. İzmir Şehir içi nakliyat hizmetini de her zaman bu yeni model araçlar ile yapıyor ve müşterilerimizin güvenini tam söz verdiğimiz saatte işimizi bitirerek kanıtlıyoruz. Yetkili personelimiz ile taşınma sürecini denetliyor ve hiçbir aksilik yaşanmasına izin vermiyoruz. Anlayışlı ve güler yüzlü olmaya dikkat ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları