Karabük Kardeşler Nakliyat
Şehir Karabük
Yetkili Veli Bey
Telefon

0538 718 39 29

0538 718 39 29

Adres Bayır mahallesi gazipaşa cad. eser işhanı kat1 karabük/merkez
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kardeşler Nakliyat firması olarak yaptığımız işte en iyisi olma hedefindeyiz. Bunun olması için müşterilerinin memnun olması gerektiğini biliyor. Bizim için önemli olan bu hizmet sektöründe en iyisini yaparak sizleri memnun etmek. Sizlerin eşyalarını kendi eşyamız gibi taşıyoruz. Taşıma esnasında oluşabilecek hasarları engellemek için gerekli tüm önlemleri alıyoruz ve taşıma sürecinde eşyalarınızı sigorta ile güvence altına alıyoruz . Evinizin durumuna göre en uygun taşıma yöntemini sizlere sunuyoruz. Müstakil ya da alçak katlarda olan evlerin eşyalarını elemanlarımız özenle taşırken, yüksek katlı binalarda taşıma işinde kolaylık sağlayan asansörlü taşıma sistemini kullanıyoruz. Eşyalarınızı taşırken bir sorunla karşılaşmamak için sigortalıyoruz. Düzenli bir şekilde aracımıza yükledikten sonra yeni yuvanıza götürüyoruz. Yeni eviniz de sizin istediğiniz şekilde yerleştiriyoruz.

Kardeşler nakliyat karabük olarak işimizin önemini biliyoruz. En doğru şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz. Çalışma şeklimizi görmek için sitemizde var olan nakliye yaparken çektiğimiz resimlere bakabilirsiniz. Bizimle ilgili yazıları okuyup fikir sahibi olabilirsiniz. Bizleri gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Çünkü nakliyat bizim işimiz. Yeni yuvanızda huzur ve mutluluk içinde oturmanızı dileriz. Sizler en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Daha fazla bilgi ve fiyat için telefon numaralarından ya da ofisimizden bizlere ulaşabilirsiniz .

Şehirler Arası Nakliyat 

Şehir dışına taşınmanız sırasında bunu kendi çabalarınız ile gerçekleştirmeye çalışmanız halinde tecrübesizliğiniz ile ortaya büyük sorunlar çıkacaktır. Bu sorunları önlemek için tecrübeli ekibimiz ile şehirler arası nakliyat hizmeti veriyoruz.  Geniş ekibimiz ile koordineli olarak çalışıyor ve en kısa sürede işimizi tamamlayarak normal hayatınıza bir an önce dönmenizi sağlıyoruz.

Paketleme ve ambalajlama desteği ile ev taşıma sırasında eşyaların zarar görmesini önlüyoruz. Araç filomuzu sürekli yenileyerek eşyaların araç içinde oldukları zaman içinde de güvende olmasını sağlıyoruz. Deneyimli sürücülerimiz de araçları mümkün olduğunca en iyi yollardan sürerek sarsıntıyı en aza indirmektedir. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutuyor ve sorun yaşamadan taşınmanızı sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları