Kars Evden Eve Taşımacılık
Şehir Kars
Yetkili Burak Bey
Telefon

0537 688 84 04

0537 688 84 04

Adres Katmer Sk. No:19 Merkez Mahallesi Merkez/Kars
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kars nakliyat firmaları arasında kendini kanıtlamaya çalışan ve bu konuda diğer  nakliyat firmalarını geride bırakmayı hedef haline getirmiş bir şirketiz. Hakkımızda ne söylenirse söylensin bizler öyle bir ekibiz ki Kars evden eve nakliyat hususunu herkesten daha iyi araştırıp geliştirerek uygulamaktayız. Her zaman değişikliğe uğrayan araç taşıma sistemleri ve bu sistemlerin araçlara uygulanıyor oluşu ile değişen araç kullanım prensiplerini öğrenmek adına kurslara katılım göstermekteyiz. Nakliye firması elemanları olarak her zaman diliminde tecrübemize tecrübe katmakta ve en gelişmiş teknolojilerle insanlığa hizmet etmeyi birincil amaç edinmiş bulunmaktayız. Kimi zaman ev taşıma kimi zaman ofis yer değişikliği ya da şehir değişimi gibi durumlarla karşı karşıya kalmakta ve bizden beklenilen hizmet anlayışını en prensipli şekilde yerine getirmekteyiz.

 

Kars Eşya Depolama 

Eşyalarınızın hepsinin ya da bir kısmının güvenli bir yerde kalmasını istediğiniz zamanlar olabilir. Bu amaçla da Kars eşya depolama hizmeti veriyoruz. Depolarımızda maksimum düzeyde güvenlik önlemi alıyor ve eşyalarınızın depolarımızda olduğu süre içinde sorun yaşanmasına izin vermiyoruz.  Eşyalarınızın depolarımıza getirilmesi ve istediğiniz adrese götürülmesi sırasında da yeni araçlarımız ile sizlerin yanınızda yer alıyoruz.

Bütün hizmetlerimizde sigortayı önemsiyor ve müşterilerimizin eşyalarının güvende olmasını sağlıyoruz. Kars Şehirler arası nakliyat yaparken de sigorta desteği veriyoruz. Yeni model ve nakliyat yapmaya uygun olan araçlarımız ile nakliyat yapıyor ve eşyaların araç içinde olduğu sırada oluşacak sarsıntılardan zarar görmemesi için içlerini süngerle kaplıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları